LED orientačné svetlo "Sleek", pohybový a svetelný senzor, hliník
00223503
Dobíjateľné orientačné svetlo na osvetlenie schodísk, skriniek, vitrín alebo osvetlenie na úrovni zeme pre chodby, kúpeľne či spálne s pohybovým a súmrakovým senzorom
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Batéria pre plnú pohyblivosť
Plná mobilita vďaka prevádzke na batériu: batériu je možné nabíjať cez USB-C kábel
Adjustable multi-sensor
Customise the closet light to your own needs: a switch can be used to select whether the multi-sensor reacts only to movement or also to brightness, whether the light is permanently lit or completely deactivated
Motion detector and twilight sensor
Motion detector with twilight sensor and automatic switch-off for targeted lighting: the closet light reacts to movement in the dark and switches on automatically
Dimmable LED orientation light
Perfect lighting mood at the touch of a button: adjust the brightness of the closet light perfectly to your needs - from gentle, calming light to brighter illumination for more orientation
Memory function
Setting memory : the orientation light memorises the last selected brightness - even if the closet light was switched off in the meantime
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkové napätie (AC) | 230 V |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba svetla | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 210 cm |
| Rozmer - šírka | 40 cm |
| Rozmer - výška | 10 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Životnosť | 20000 h |
| Zdroj svetla | LED |
| Farba svetla / Farebná teplota | Neutrálne svetlo - 4000 K |
Ďalšie informácie o produkte
- Dobíjateľné orientačné svetlo na osvetlenie schodísk, skriniek, vitrín alebo osvetlenie na úrovni zeme pre chodby, kúpeľne či spálne s pohybovým a súmrakovým senzorom
- Flexibilné použitie: napríklad ako výkonné svetlo do skrine alebo ako stlmené orientačné svetlo na chodbe
- Pohybový senzor so snímacím uhlom 120° a dosahom max. 3 m
- Výdrž batérie v režime senzora pri 10 aktiváciách denne až približne 2 mesiace pri 100 % jase
- Výdrž batérie v režime nepretržitého svietenia pri 100 % jase približne 3 hodiny
- Matný svetelný povrch, ktorý neoslňuje a vytvára jemné osvetlenie
- Energeticky úsporné orientačné svetlo do interiéru s nízkou spotrebou energie a dlhou životnosťou
- Flexibilné umiestnenie vďaka montážnej sade: upevni svetlo do skrine napríklad pomocou magnetických montážnych platničiek a potom ho jednoducho odober na nabíjanie
- Taktiež ideálne ako podskrinkové svetlo v kuchyni alebo dielni
- Vyrobené z ľahkého a odolného hliníka
Rozsah dodávky
- 1 „Štýlové“ LED orientačné svetlo
- 2 montážne platne
- 1 USB-C kábel
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review