LED osvetlenie "Rotácia 360"
00185803
Prenosná LED lampa na dielňu, auto, voľnočasové aktivity, kempovanie a domáce použitie
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
COB LED s vysokou svietivosťou
COB LED pre vysokú svietivosť a rovnomerné, veľkoplošné osvetlenie
Odolné voči nárazom
Odolný voči nárazom vďaka mimoriadne robustnej LED technológii
Viac svietivosti vďaka LED
LED svetlá sú jasnejšie ako bežné lampy
Energeticky úsporné a dlhotrvajúce
LED svetlá sú energeticky úsporné a preto odolnejšie ako bežné žiarovky
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 3 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba LED | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 7.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 6.5 cm |
| Rozmer - výška | 7.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet LED | 1 |
| Max. Lúmenov | 150 lm |
Ďalšie informácie o produkte
- Prenosná LED lampa na dielňu, auto, voľnočasové aktivity, kempovanie a domáce použitie
- S magnetickým držiakom na pripevnenie na všetky magnetické povrchy
- LED svetlo sa jednoducho umiestni na magnetický držiak a môže sa na ňom voľne otáčať
- Otáča sa o 360°, čo umožňuje nastaviť uhol osvetlenia podľa potreby pre cielené osvetlenie
- 1 COB-LED pre vysoký svetelný výkon a osvetlenie veľkej plochy
- Plastové puzdro
- Prepínateľné v 2 stupňoch: jasné svetlo, tlmené svetlo
Rozsah dodávky
- 1 LED svetlo s otočením o 360°
- 1 magnetický držiak
- 3 AAA mikro batérie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review