LED pásik Neon RGBIC, Wi‑Fi, Matter, IP44, hlasové/app ovládanie
00176659
Vytvor si svoj dokonalý moment pohody doma: s LED svetelným pásikom – integrovaným do domácej WLAN siete – môžeš svoje osvetlenie posunúť na novú úroveň. Od jemného nepriameho osvetlenia až po štýlové svetelné efekty, svetlo je odteraz redefinované.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Easy operation from anywhere via the app
Či už z kresla v obývačke alebo z lehátka na pláži: pomocou aplikácie Hama Home ovládate WLAN kontrolér odkiaľkoľvek a kedykoľvek máte kontrolu nad LED pásikmi
Convenient voice control
Či je to už Amazon Alexa alebo Google Assistant: hlasovým ovládaním pohodlne riadite rôzne svetelné efekty LED pásikov
Výber zo 16 miliónov farieb
Inteligentný farebný nával: Vyberte si zo 16 miliónov farieb podľa vašej nálady alebo príležitosti – napríklad žiarivá oranžová na začiatok dňa alebo farebná zmena farieb na párty
Je možné ho podľa potreby rozšíriť o ďalšie inteligentné domáce produkty
Krok za krokom k inteligentnej domácnosti: S aplikáciou Hama Home môžete rozšíriť a prepojiť svoju inteligentnú domácnosť s ľubovoľným množstvom produktov Hama smart home, napríklad prepínať inteligentné LED lampy a svetlá pomocou pohybových senzorov
Smart Home without a gateway
Our LED strip works without any gateway (hub): You don't need an additional device, and you save on extra costs since the light strip establishes a direct WiFi connection with the router
Lighting deluxe with LED strips
Smart play of colours: with the LED light strip, you dive into a new dimension of creative light architecture - design each segment individually in your favourite colours, motley, colour-changing, flashing, as a chaser, dimmed or use the preset scenes
IP44 – Splashproof
LED light strip for outdoor use: whether it's a summer party or a Christmas celebration in the garden - with the LED rope light, you can enjoy creative, smart garden lighting even when it's raining or snowing
Flexible LED rope light
This LED strip is flexible: shapes, lines, curves, corners - wrap around your favourite tree or model your favourite shape on the wall and let the light show begin
Moderné svetelné efekty
Spektakulárne žiarenie s LED dekoratívnym svetlom pre hranie hier, streamovanie, izby tínedžerov: farebná zmena farieb pre príjemnú atmosféru, zodpovedajúca farba pre hru alebo nepriame osvetlenie na oddych
Matter Smart Home Standard
It doesn't matter: with the Matter Smart Home standard, you can connect the LED strips, regardless of the manufacturer, to any Matter-compatible app, such as Alexa, Apple Home, Google Home or Home Assistant - so you can control smart devices around the home with even more convenience
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Ovládacia aplikácia | Hama Home |
| Odporučené použitie | Home Assistent |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Farby podsvietenia | 16 miliónov |
| Počet LED farieb | 16000000 |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | Napájací adaptér |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka zdroja svetla | 0.8 cm |
| Výška osvetlenia | 1.8 cm |
| Dĺžka kábla | 200 cm |
| LED páska - dĺžka | 500 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ konštrukcie | Flexibilný LED pásik |
| Funkcia stlmenia | Variabilné |
| Stmievanie | App (aplikácia) |
| Teplota farby | Farebné svetlo |
| Životnosť | 25000 h |
| Zdroj svetla | Úsporné LED |
| Max. Lúmenov | 0 lm |
| Hlasový asistent | Google Home Apple Siri Amazon Alexa |
Ďalšie informácie o produkte
- Vyjadri svoj štýl v estetickom osvetlení pomocou inteligentných LED pásikov: objav kúzlo svetla a vytvor si vlastné prispôsobené osvetlenie podľa princípu DIY – osvetli svoju záhradu, terasu, balkón a obytné priestory presne tak, ako chceš.
- Jednoduchá inštalácia na tvojej vlastnej WiFi sieti: keďže nie je potrebný žiadny hub, tvoje zariadenia môžeš nastaviť za pár minút
- Vysoká kompatibilita: nový štandard Matter spája tento inteligentný LED pásik so všetkými kompatibilnými systémami Smart Home
- Vytváraj rôzne svetelné scenáre cez aplikáciu: napríklad plynule stmievaj v tvojej obľúbenej farbe alebo vyber z množstva predinštalovaných dynamických scén
- Ovládanie časovača: v aplikácii si určíš, kedy sa má LED svetelný pás zapnúť a vypnúť
- So zariadeniami pripojenými do tvojej WLAN môžeš vytvárať skupiny alebo scény, napríklad so WLAN LED lampou, ktorá svieti rovnakými farbami
- Šetri energiu cieleným ovládaním inteligentného osvetlenia, vrátane - prakticky - keď si mimo domu a zabudol si LED pásik vypnúť. Aplikácia alebo push notifikácia ťa vždy informuje o aktuálnom stave zariadenia
- Priame pripojenie do zásuvky 230 V s napájacím zdrojom, IP44 tvarovaná zástrčka pre chránené vonkajšie pripojenie
- Tvoje dáta sú uložené výlučne na nemeckých serveroch
Rozsah dodávky
- 1 LED pásik
- 1 ovládač
- 1 napájací zdroj
- 1 rýchly návod
- 1 bezpečnostné pokyny
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Android 8.1 a iOS 16.1 alebo novší
Poznámky pre spotrebiteľov
V závislosti od použitého systému kompatibilného s Matter môže byť na prevádzku potrebný hub.
Aplikácia Hama Home umožňuje priame nastavenie a používanie bez ďalších zariadení.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
FAQs
Is it possible to control my Hama smart home products using a voice assistant?
Yes, that is possible. Control is via voice assistants such as Google Assistant and Siri. AI assistants are not currently supported.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review