LED pracovné svetlo "W500-C", nabíjateľné, magnet, hák, 6 režimov
00228610
Výkonné svetlo pre náročné pracovné prostredie v dielni, aute, doma a v záhrade: robustné, kompaktné LED pracovné svetlo prináša svetlo do tmy – na každú výzvu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Väčší dosah s COB LED
Rozsah lúča plus: Výkonná COB LED svieti rovnomerne a na veľkej ploche
Magnet a hák
Svetlo zapnuté, handsfree: Jednoducho zaveste LED dielňové svetlo na magnet alebo na rozkladací hák tam, kde potrebujete svetlo, napríklad na potrubia, káble, tyče a magnetické povrchy
6 svetelných režimov
Nastaviteľné v 6 režimoch: správny režim svetla pre každú situáciu – biela LED, COB LED s jasným svetlom, COB LED so stredným svetlom, COB LED stmievaná, červená COB LED trvalo svietiaca a červená COB LED blikajúca
Nabíjateľné
Nabíjateľné pracovné svetlo: Aby bolo bezdrôtové pracovné svetlo vždy k dispozícii, jednoducho ho nabíjajte USB-C káblom a vhodnou nabíjačkou v zásuvke
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pohlavie | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | Lithium-Polymer akumulátor |
| Externé napájanie | USB 5 V/1 A |
| Napájanie | Externý napájací zdroj |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Žltá |
| Farba LED | Biela Červená |
| Farba svetla | Biela |
| Série | Workshop |
| Farba | Čierna Žltá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 100 cm |
| Rozmer - šírka | 15.7 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3 cm |
| Rozmer - výška | 3.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Pracovné svetlo |
| Prevádzková doba | 8 h |
| Funkcia stlmenia | 2 úrovne |
| Počet LED | 2 |
| Doba svietenia | 8 h |
| Farba svetla / Farebná teplota | Denné svetlo - 6500 K |
| Max. Lúmenov | 500 lm |
Ďalšie informácie o produkte
- Výkonné svetlo pre náročné pracovné prostredie v dielni, aute, doma a v záhrade: robustné, kompaktné LED pracovné svetlo prináša svetlo do tmy – na každú výzvu
- LED technológia pre jasné, rovnomerné osvetlenie
- Úspora energie a dlhá životnosť
- IP44: LED pracovné svetlo spoľahlivo svieti aj v snehu, daždi a blate
- Zložiteľné pre úsporu miesta pri preprave v autách a kufroch na náradie, ako aj pre úsporné skladovanie v dielni, pivnici a na pracovisku
- Kvalitné plastové púzdro: odolné proti nárazom a robustné
Rozsah dodávky
- 1 LED pracovné svetlo „W500-C“
- 1 lítiová batéria
- 1 USB-C kábel
- 1 rýchly návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review