LED RGB kruhové svetlo „SpotLight FoldUp RGB 102“, sada pre smartfón, skladacie
00004665
Vytváraj skvelý obsah presne tak, ako chceš – s LED kruhovým svetlom vrátane držiaka na smartfón, RGB režimom a rozťahovacím statívom až do 138 cm pre širokú škálu použitia. Tu získaš výnimočné perspektívy v tom najlepšom svetle.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Ring light na cestách
Fotoštúdio so sebou: Kruhové svetlo sa dá zložiť a uložiť do stojana – ideálne pre všetkých blogerov a vlogerov, ktorí sú často na cestách
Predĺžiteľné na 138 cm
Vysoko: predĺžiteľné až do 138 cm, ideálne pre väčšie situácie alebo na fotografovanie v posede či postoji
Vhodné ako stolový statív
Optimálne osvetlenie pre tutoriály o líčení alebo selfie portréty: môže sa použiť aj ako stolový statív s minimálnou výškou 52 cm
Guľatá hlava a husí krk
Vždy ideálna pozícia na fotenie: portrétny a krajinný formát vďaka držiaku na smartfón s guľatou hlavou a flexibilným husím krkom
Efekt očarujúceho oka
Trblietavý očarujúci efekt očí: LED kruhové svetlo vyvoláva žiaru v očiach pomocou odrazov
Tri 1/4" porty
Jedno kruhové svetlo – tri možnosti pripojenia 1/4": všetky spoje s 1/4" na jednom mieste napríklad pre príslušenstvo na husí krk, smartfón, adaptérové skrutky
Štyri porty s cold shoe
Jedno kruhové svetlo – štyri možnosti pripojenia na studené topánky: Spojenia na studené topánky sú umiestnené na všetkých stranách pre profesionálne a kreatívne fotografie a videá s ďalšími doplnkami, napr. mikrofón, webkamera
3-stupňová farebná teplota
Od teplej bielej po jasné denné svetlo: Ovládanie farebnej teploty v 3 krokoch pomocou káblového diaľkového ovládača, pre optimálne a rovnomerné osvetlenie, napríklad videá a portréty
9-úrovňová intenzita svetla
Od jasného po príjemne tlmené: intenzita svetla sa dá nastaviť v 9 alebo 8 krokoch v režime RGB
29 režimov RGB
Farebná hra farieb: Zapnite RGB režim na LED kruhovom svetle a hrajte s 29 farebnými možnosťami vrátane dynamických efektov – pre jedinečnú atmosféru počas natáčania, živého vysielania a videa
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Energetická trieda (A až G) | F |
| Spotreba energie | 7.5 W |
| Energia | |
|---|---|
| Externé napájanie | USB 5 V/1,53 A |
| Napájanie | Externý napájací zdroj |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 265 mm |
| Dĺžka kábla | 190 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Smartfón |
| Vhodná pre stmievače | Áno |
| Funkcia stlmenia | 8 úrovní |
| Počet LED | 158 |
| Farba svetla / Farebná teplota | Teplé svetlo - 3000 K Denné svetlo - 6500 K Neutrálne svetlo - 4500 K |
| Max. Lúmenov | 1100 lm |
| Dĺžka ohybného ramena | 11 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Perfektne osvetlené: či už ide o krásu, módu, varenie alebo DIY, s LED-RGB kruhovým svetlom vytvor dokonalé osvetlenie a kreatívne farebné svety pre všetkých influencerov na YouTube, Twitch, Instagrame, TikToku a ďalších platformách.
LED-RGB kruhové svetlo:_x000D_
- Kruhové svetlo s priemerom 10,2" (vonkajší priemer 26,5 cm) a 64 studenými bielymi LED, 64 teplými bielymi LED a 30 RGB LED so vzdialeným ovládaním cez kábel_x000D_
- Napájanie cez USB-A kábel (dĺžka kábla 190 cm) na pripojenie napr. k power banke_x000D_
- Neobvyklý uhol snímania: kruhové svetlo je možné plynule naklápať dozadu_x000D_
- Ľahká konštrukcia z hliníka a plastu_x000D_
_x000D_
Hrdlo labute s držiakom na mobil:_x000D_
- Pre mnohé smartfóny: extrémne flexibilné pre šírky smartfónov od 6,0 do 8,0 cm vďaka pružinovému držiaku_x000D_
- Gumové vložky na držiaku chránia puzdro smartfónu pred poškriabaním_x000D_
_x000D_
- Vonkajší držiak na blesk na LED kruhovom svetle_x000D_
- Adaptér zo studenej topánky na 1/4" pre fotoaparáty, webkamery a pod.
Rozsah dodávky
- 1 LED-RGB kruhové svetlo SpotLight FoldUp RGB 102 II s diaľkovým ovládaním na kábli
- 1 ohybná krk s držiakom na smartfón
- 1 cold shoe na 1/4" adaptéry
- 1 prepravná taška
- 1 návod na používanie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa postriekaniu vodou.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov na likvidáciu odpadu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Produkt je určený na súkromné, nie komerčné použitie.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické zariadenia, nepatrí do rúk detí!
- Neprevádzkuj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo servisovať. Všetky servisné práce zver odborníkom.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Používaj tento výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Poznámka
- Odporúčame LED krúžkové svetlo prevádzkovať na externom zdroji napájania s USB-A konektorom.
- Toto LED krúžkové svetlo obsahuje svetelný zdroj s energetickou triedou „F“.
- Svetelný zdroj tohto LED krúžkového svetla je vymeniteľný.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
