LED vláknová žiarovka E14, 250 lm (25 W), P45, matná, teplá biela
00232547
Energy-efficient, long-lasting LED illuminant with a power consumption of 1.5 watts as a replacement for conventional 25-watt incandescent lamps: LED filament in droplet shape with E14 socket in matt and warm white

Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Trieda energetickej účinnosti C
LED žiarovky s dobrou energetickou účinnosťou: znižujú spotrebu energie a znižujú náklady na energiu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Registračné číslo EAR | DE 38720470 |
| Energetická trieda (A až G) | C |
| Uhol vyžarovania | 320 ° |
| L70B50 životnosť pre LED a OLED svetelné zdroje | 15000 h |
| Spotreba energie | 1.5 W |
| Svetelný zdroj | Nepriamy |
| Sieťová frekvencia | 50/60 Hz |
| Svetelný tok (360°) | 250 lm |
| Použitá svetelná technológia | LED |
| Vstupné napätie | 220-240 V |
| type of electricity | AC |
| Energia | |
|---|---|
| Prúd | 17 mA |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 45 mm |
| Hmotnosť netto | 20 g |
| Rozmer - výška | 78 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Dizajn | Žiarovka P 45 |
| Vhodná pre stmievače | Nie |
| Teplota farby | 2700 |
| Trieda IP ochrany | IP20 (suché priestory) |
| Závit / Pätica | E 14 |
| Príkon ekvivalentnej žiarovky | 25 W |
| Optimálna teplota okolia | 25 °C |
Ďalšie informácie o produkte
- Energy-efficient, long-lasting LED illuminant with a power consumption of 1.5 watts as a replacement for conventional 25-watt incandescent lamps: LED filament in droplet shape with E14 socket in matt and warm white
- Warm white light for a cosy living atmosphere and constant brightness
- Reliable colour reproduction for everyday applications
- filament bulb in high-quality glass design with classic incandescent lamp character
- Frosted cover for even, glare-free light distribution
- Broad beam angle for the even illumination of larger areas
- LED filament bulb for use in smaller lights, bedside lamps, pendant lamps, etc.
- 100% brightness immediately after switch-on without warm-up time or flickering
Rozsah dodávky
- 1 LED filament bulb
Poznámky pre spotrebiteľov
The LED filament bulb should only be used in lights intended for its use. Before changing the illuminant, allow it to cool down completely and switch off the power supply voltage. Damaged illuminants should be replaced immediately. No liability shall be assumed for damage caused by incorrect use. The LED filament bulb is designed for operation in open luminaires. The heat generated by the illuminant during operation may be emitted into the surrounding area. The predicted service life is based on this mode of operation. Of course, LED filament bulbs can also be used in enclosed luminaires, but their service life will be reduced due to the lack of cooling. Non-dimmable!
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
