LED vláknová žiarovka, E27, 1055 lm nahrádza 75W, Globe G125, matná, teplá biela
00232500
energeticky úsporný, dlhotrvajúci LED svetelný zdroj s príkonem 6,5 wattov ako náhrada za bežnú 75-wattovú žiarovku: LED vlákno v tvare hrušky so závitom E27 v matnej a teplej bielej farbe

Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Trieda energetickej účinnosti C
LED žiarovky s dobrou energetickou účinnosťou: znižujú spotrebu energie a znižujú náklady na energiu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Registračné číslo EAR | DE 38720470 |
| Energetická trieda (A až G) | C |
| Spotreba energie v zapnutom stave | 7 kWh/1000h |
| Uhol vyžarovania | 320 ° |
| L70B50 životnosť pre LED a OLED svetelné zdroje | 15000 h |
| Spotreba energie | 6.5 W |
| Svetelný zdroj | Nepriamy |
| Sieťová frekvencia | 50/60 Hz |
| Svetelný tok (360°) | 1055 lm |
| Použitá svetelná technológia | LED |
| Vstupné napätie | 220-240 V |
| type of electricity | AC |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 125 mm |
| Rozmer - výška | 172 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Dizajn | Žiarovka G 125 |
| Vhodná pre stmievače | Nie |
| Teplota farby | 2700 |
| Trieda IP ochrany | IP20 (suché priestory) |
| Závit / Pätica | E 27 |
| Príkon ekvivalentnej žiarovky | 75 W |
| Optimálna teplota okolia | 25 °C |
Ďalšie informácie o produkte
- energeticky úsporný, dlhotrvajúci LED svetelný zdroj s príkonem 6,5 wattov ako náhrada za bežnú 75-wattovú žiarovku: LED vlákno v tvare hrušky so závitom E27 v matnej a teplej bielej farbe
- teplé biele svetlo pre útulnú atmosféru a stálu jasnosť
- spoľahlivé podanie farieb pre každodenné použitie
- žiarovka s vláknom v kvalitnom sklenenom dizajne s klasickým charakterom žiarovky
- matný kryt pre rovnomerné, bezoslňujúce rozptýlenie svetla
- široký uhol vyžarovania pre rovnomerné osvetlenie väčších plôch
- LED žiarovka s vláknom na použitie v dizajnérskych a výrazných svietidlách, otvorených závesných a stojacích lampách a podobne
- 100 % jas ihneď po zapnutí bez dohrievacej doby alebo blikania
Rozsah dodávky
- 1 LED žiarovka s vláknom
Poznámky pre spotrebiteľov
LED filamentová žiarovka sa môže používať iba v svetlách určených na tento účel. Pred výmenou svetla nechaj žiarovku úplne vychladnúť a vypni napájacie napätie. Poškodené svetlá by mali byť okamžite vymenené. Za škody spôsobené nesprávnym použitím sa nepreberá žiadna zodpovednosť. LED filamentová žiarovka je navrhnutá na použitie v otvorených svietidlách. Teplo vznikajúce počas prevádzky môže byť vyžarované do okolia. Predpokladaná životnosť je založená na tomto režime prevádzky. Samozrejme, LED filamentové žiarovky sa dajú použiť aj v uzavretých svietidlách, ale ich životnosť bude kvôli nedostatku chladenia znížená. Nie je stmievateľná!
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
