LED vláknová žiarovka E27, 1521 lm (100 W), A60, číra, neutrálna biela, dim
00232509
Energeticky úsporný, dlhotrvajúci LED svetelný zdroj s príkonem 9,5 wattov ako náhrada za bežnú 100-wattovú žiarovku: stmievateľný LED vlákno v tvare hrušky so závitom E27 v neutrálnej bielej farbe

Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Trieda energetickej účinnosti C
LED žiarovky s dobrou energetickou účinnosťou: znižujú spotrebu energie a znižujú náklady na energiu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Registračné číslo EAR | DE 38720470 |
| Energetická trieda (A až G) | C |
| Spotreba energie v zapnutom stave | 10 kWh/1000h |
| Uhol vyžarovania | 320 ° |
| L70B50 životnosť pre LED a OLED svetelné zdroje | 15000 h |
| Spotreba energie | 9.5 W |
| Svetelný zdroj | Nepriamy |
| Sieťová frekvencia | 50/60 Hz |
| Svetelný tok (360°) | 1521 lm |
| Použitá svetelná technológia | LED |
| Vstupné napätie | 220-240 V |
| type of electricity | AC |
| Energia | |
|---|---|
| Prúd | 63 mA |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Farba svetla | Neutrálna biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 60 mm |
| Hmotnosť netto | 39 g |
| Rozmer - výška | 105 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Dizajn | A60 Bulb |
| Vhodná pre stmievače | Áno |
| Teplota farby | 4000 |
| Trieda IP ochrany | IP20 (suché priestory) |
| Závit / Pätica | E 27 |
| Príkon ekvivalentnej žiarovky | 100 W |
| Optimálna teplota okolia | 25 °C |
Ďalšie informácie o produkte
- Energeticky úsporný, dlhotrvajúci LED svetelný zdroj s príkonem 9,5 wattov ako náhrada za bežnú 100-wattovú žiarovku: stmievateľný LED vlákno v tvare hrušky so závitom E27 v neutrálnej bielej farbe
- neutrálne biele svetlo na prácu a všeobecné osvetlenie
- spoľahlivé podanie farieb pre každodenné použitie
- žiarovka s vláknom v kvalitnom sklenenom dizajne s charakterom klasickej žiarovky
- priehľadný kryt pre maximálnu transparentnosť
- široký uhol svetelného kužeľa pre rovnomerné osvetlenie väčších plôch
- LED žiarovka s vláknom na použitie v klasických stropných svietidlách, stojacích lampách, stolných lampách a pod.
- 100 % jas ihneď po zapnutí bez dohrievania alebo blikania
Rozsah dodávky
- 1 LED žiarovka s vláknom
Poznámky pre spotrebiteľov
LED žiarovka s vláknom je určená na prevádzku v otvorených svietidlách: teplo generované svetelným zdrojom počas prevádzky sa teda môže odvádzať do okolia. Prognóza životnosti je založená na tomto režime prevádzky. Životnosť sa znižuje nedostatočným chladením pri použití v uzavretých svietidlách. Používaj ju iba v svietidlách určených na jej použitie. Nechaj svetelný zdroj úplne vychladnúť pred jeho výmenou a vypni napájacie napätie. Poškodené svetelné zdroje treba okamžite vymeniť. Za škody spôsobené nesprávnym použitím sa nezodpovedá.
Niektoré stmívače môžu ovplyvniť funkciu svetla (blikanie, šum).
Zmiešaná prevádzka, teda súbežná prevádzka LED žiaroviek a štandardných žiaroviek alebo LED žiaroviek rôznych typov na jednom kábli so stmívačom, nie je možná. Ak pri stmívačoch počuješ šumy, ktoré pri žiarovkách neboli, stmívač nie je vhodný pre LED žiarovky.
Káblové stmívače (stmívač integrovaný v napájacom kábli) vyžadujú samostatný vypínač, pretože nemusia byť schopné stlmiť až na 0.
Dávaj pozor na minimálne zaťaženie stmívača, inak sa nemusí zapnúť alebo môže nesprávne ovládať svetlo. Jednoduché stmívače zvyčajne fungujú od 60W do 400W.
Pri integrovaných stmívačoch s nastavením základnej jasu musí byť toto nastavené dostatočne vysoko, inak sa LED žiarovka nemusí zapnúť.
Stlmuj pomaly a rovnomerne. Nestlmuj rýchlo alebo trhanými pohybmi.
Povolené sú iba stmívače na žiarovky – nie stmívače na transformátory a podobne.
Dotykové stmívače zvyčajne nie sú vhodné. Nesprávny stmívač môže žiarovku poškodiť.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
