LED žiarovka E27, 1521 lm (100 W), A60, matná, neutrálna biela, 2 ks
00232501
energeticky úsporný, dlhotrvajúci LED svetelný zdroj s príkonem 15 wattov ako náhrada za klasickú 100-wattovú žiarovku: LED žiarovka v tvare hrušky so závitom E27 v matnom prevedení a neutrálnej bielej farbe

Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Praktické viacnásobné balenie
Chytré úspory: niekoľko LED svietidiel v najlepšom pomere cena/výkon
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Registračné číslo EAR | DE 38720470 |
| Energetická trieda (A až G) | F |
| Spotreba energie v zapnutom stave | 15 kWh/1000h |
| Uhol vyžarovania | 200 ° |
| L70B50 životnosť pre LED a OLED svetelné zdroje | 25000 h |
| Spotreba energie | 15 W |
| Svetelný zdroj | Nepriamy |
| Sieťová frekvencia | 50/60 Hz |
| Svetelný tok (360°) | 1521 lm |
| Použitá svetelná technológia | LED |
| Vstupné napätie | 220-240 V |
| type of electricity | AC |
| Energia | |
|---|---|
| Prúd | 109 mA |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný index CRI (min.) | 80.0000 |
| Farba svetla | Neutrálna biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 60 mm |
| Hmotnosť netto | 71 g |
| Rozmer - výška | 118 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Dizajn | A60 Bulb |
| Vhodná pre stmievače | Nie |
| Teplota farby | 4000 |
| Trieda IP ochrany | IP20 (suché priestory) |
| Závit / Pätica | E 27 |
| Príkon ekvivalentnej žiarovky | 100 W |
| Optimálna teplota okolia | 25 °C |
Ďalšie informácie o produkte
- energeticky úsporný, dlhotrvajúci LED svetelný zdroj s príkonem 15 wattov ako náhrada za klasickú 100-wattovú žiarovku: LED žiarovka v tvare hrušky so závitom E27 v matnom prevedení a neutrálnej bielej farbe
- neutrálne biele svetlo na prácu a všeobecné osvetlenie s konštantnou jasnosťou
- spoľahlivá reprodukcia farieb pre každodenné použitie
- LED lampa v kvalitnom sklenenom prevedení s charakterom klasickej žiarovky
- matný kryt pre rovnomerné, bezoslnené rozloženie svetla
- široký uhol svetelného kužeľa pre rovnomerné osvetlenie väčších plôch
- LED svetelný zdroj na použitie v klasických stropných svietidlách, stojacích lampách, stolových lampách a pod.
- 100 % jas hneď po zapnutí bez dohrievacej doby alebo blikania
Rozsah dodávky
- 2 LED žiarovky
Poznámky pre spotrebiteľov
- LED žiarovka by sa mala používať iba v svetlách určených na jej použitie. Pred výmenou svetla nechaj žiarovku úplne vychladnúť a vypni napájacie napätie. Poškodené svetlá treba okamžite vymeniť. Za škody spôsobené nesprávnym použitím sa nepreberá žiadna zodpovednosť. LED svetlo je navrhnuté na prevádzku v otvorených svietidlách. Teplo generované svetelným zdrojom počas prevádzky sa môže uvoľňovať do okolia. Predpokladaná životnosť vychádza z tohto režimu prevádzky. LED svetlá je možné samozrejme použiť aj v uzavretých svietidlách, avšak ich životnosť bude znížená nedostatočným chladením. Nie je stmievateľné!
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
