Li-Ion batéria "DP 545" pre Sony NP-BG1
00077545
Lítiová iónová batéria má jednu z najlepších energetických hustôt, žiadny pamäťový efekt a len nízke samovybíjanie. Táto batéria ti umožní používať tvoju Sony kameru dlhú dobu bez obáv, že ju budeš musieť nabiť alebo vymeniť po pár fotkách.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Foto/Video |
| Vhodné pre | Sony |
| Spôsob použitia | Digitálny fotoaparát |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie akumulátoru | Li-Ion |
| Kapacita | 1020 mAh |
| Napätie | 3.6 V |
| Energia | |
|---|---|
| Výkon | 3.7 Wh |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 27 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Označenie batérie | NP-BG1 |
| Prevedenie | Li-Ion |
Ďalšie informácie o produkte
- Vysokovýkonná lítium-iónová batéria s mimoriadne dlhou životnosťou
- Použitie s UL/IEC certifikovanými značkovými článkami: pre zvýšenú bezpečnosť
- Bezpečnostná elektronika: na sledovanie procesu nabíjania a vybíjania
- Pozlátené kontakty: pre menšie straty kontaktu a prevenciu korózie
- Samonastavovací tepelný poistka (Polyswitch/PTC): dodatočná ochrana proti skratu a preťaženiu
- Fixácia článkov vďaka super-lepiacej páske: pre lepšiu odolnosť proti nárazom a mechanickú ochranu
- Neustála kontrola kvality: pre špičkovú kvalitu
- Náhrada za Sony NP-BG1
Rozsah dodávky
- 1 lítiová batéria "DP 545"
- 1 návod na použitie s informáciami o likvidácii
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
