Lombok, digitálny teplomer/vlhkomer, DCF hodiny, pre zavesenie/postavenie, čierny
00222232
Pre digitálny displej teploty, vlhkosti, času, dňa v týždni, dátumu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Dva razy prebúdzania
Programovateľné dva časy budíka, praktické, keď sa dvaja ľudia zobudia v rôznych časoch
Nastavenie časového pásma
Časové pásmo je možné nastaviť manuálne, ak sa DCF čas líši od časového pásma
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 21.6 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2.7 cm |
| Rozmer - výška | 13.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | Digitálny |
| Typ | Teplomer / Vlhkomer |
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - presnosť merania | ±5% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% až 90% |
| Messbereich | -10°C až +50°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | -10°C až +50°C |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Teplota vzduchu - presnosť merania (vo vnútri/vonku) | ±1 °C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | -10°C až +50°C |
| Funkcia hodín | Áno (12-/24-hodinový formát) |
| Ďalšie funkcie | Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) Budík |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre digitálny displej teploty, vlhkosti, času, dňa v týždni, dátumu
- Veľký, ľahko čitateľný displej
Teplomer:
- Zobrazenie vnútornej teploty
- Možnosť prepínania medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
Vlhkomer:
- Zobrazuje vlhkosť vzduchu v interiéri
Čas / kalendár / budík:
- Čas je možné prepínať medzi 12 a 24-hodinovým formátom
- Zobrazenie dátumu a dňa v týždni (15 jazykov)
- Funkcia odkladu budíka
- Na položenie na povrch alebo zavesenie, ideálne na sledovanie klímy v miestnostiach ako sú spálne, detské izby a obývačky, ale aj pre zimné záhrady a skleníky
Rozsah dodávky
- 1 termo/hygrometer "Lombok"
- 2 batérie AA Mignon
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické produkty povolené.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepokúšaj sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbárske práce zver odbornému personálu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Udržuj deti mimo dosahu obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Ihneď zlikviduj obalový materiál v súlade s miestnymi predpismi o likvidácii odpadu.
- Nepoužívaj produkt mimo technických parametrov uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Používaj produkt len za miernych klimatických podmienok.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
Varovanie - Batérie
- Vždy dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich správne. Nesprávne vloženie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj iba batérie uvedeného typu. Ulož si informácie o správnom výbere batérií z návodu na použitie pre neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a proti-kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie z produktov, ktoré dlhšiu dobu nepoužívaš (ak nie sú určené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ, aby sa dostali do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dbaj na to, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review