Madeira, stolné hodiny, priemer 16 cm, tichý chod, biele/zlaté
00185869
Kremeňové hodiny s analógovým zobrazením času
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pohyb s nízkym šumom
Pohyb s nízkym šumom vďaka plazivému použitému pohybu
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Sklo |
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba ciferníka | Biela |
| Farba krytu | Biela |
| Ukazovateľ sekúnd | Sekundová ručička |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 16 cm |
| Hmotnosť | 290 g |
| Rozmer - šírka | 16 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4.5 cm |
| Rozmer - výška | 16 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stolné hodiny |
| Doplnkové vlastnosti | Tiché, nehlučné |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Analógový |
Ďalšie informácie o produkte
- Kremeňové hodiny s analógovým zobrazením času
- Biele ciferník s arabskými číslicami v zlatej farbe
- hodinová, minútová a sekundová ručička
- Stolové hodiny s rozkladacou základňou a výrezom na zavesenie
- Nenápadný dizajn robí z hodiniek štýlový doplnok životného štýlu
Rozsah dodávky
- 1 stolové hodiny "Madeira"
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Plynulý pohyb sekundovej ručičky zabezpečuje, že nie je počuť žiadne tikotanie, a hodiny vydávajú len tiché bzučanie.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické výrobky.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Určite drž deti od obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Produkt je určený len na použitie v interiéri.
- Neprevádzkuj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a pri poškodení ho naďalej nepoužívaj.
- Nepokúšaj sa o údržbu alebo opravu produktu sám. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk detí!
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Varovanie – Batérie
- Vždy dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Pri nedodržaní hrozí riziko vytečenia alebo výbuchu batérií.
- Používaj výhradne batérie, ktoré zodpovedajú uvedenému typu. Ulož si informácie o správnom výbere batérií z návodu na použitie zariadení na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií aj protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré dlhší čas nepoužívaš (pokým nie sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezrážaj batérie.
- Nabíjaj len nabíjateľné batérie.
- Nevyhadzuj batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nenechávaj ich uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie ihneď vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a extrémne nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review