Malta, nástenné hodiny, 25 cm, tichý chod, teplomer/vlhkomer, čierne
00185868
Kremeňové hodiny s analógovým zobrazením času, teploty a vlhkosti vzduchu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pohyb s nízkym šumom
Pohyb s nízkym šumom vďaka plazivému použitému pohybu
Hygrometer
Zobrazenie vlhkosti pre interiér
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Sklo |
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba ciferníka | Biela |
| Farba krytu | Čierna |
| Ukazovateľ sekúnd | Sekundová ručička |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 25 cm |
| Hmotnosť | 420 g |
| Rozmer - šírka | 25 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4 cm |
| Rozmer - výška | 25 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Nástenné hodiny |
| Doplnkové vlastnosti | Tiché, nehlučné |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Analógový |
| Ďalšie funkcie | Vlhkomer (0% až 100%) Teplomer (-30°C až +50°C) |
Ďalšie informácie o produkte
- Kremeňové hodiny s analógovým zobrazením času, teploty a vlhkosti vzduchu
- Biela ciferník s arabskými číslicami
- hodinová, minútová a sekundová ručička
Teplomer:
- Merací rozsah: -30 °C až +50 °C
Vlhkomer:
- Merací rozsah: 0 % až 100 %
Rozsah dodávky
- 1 nástenné hodiny „Malta“
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Plynulý pohyb sekundovej ručičky zabezpečuje, že nie je počuť žiadne tikotanie, a hodiny vydávajú len tiché bzučanie.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla ani na priamom slnku.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Neznehodnocuj produkt pádom ani ho nevystavuj silným otrasom.
- Nezasahuj do produktu. Týmto stratíš akékoľvek nároky na záruku.
- Drž deti určite ďalej od obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a pri poškodení ho ďalej nepoužívaj.
- Nepokúšaj sa o vlastnú údržbu alebo opravu produktu. Všetky servisné práce prenechaj odbornému personálu.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické zariadenia, nepatrí do rúk detí!
- Používaj tento výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Varovanie – batérie
- Určite dodržuj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nedodržanie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj výhradne batérie typu, ktorý je uvedený. Ulož si pokyny pre správny výber batérií z návodu na použitie pre prípad neskoršieho použitia.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií aj protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré nebudú dlhší čas používané (okrem prípadov, keď sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj ani nenechávaj batérie uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a škodlivé ťažké kovy.
- Vyber a zlikviduj spotrebované batérie z produktu bezodkladne.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dbaj na to, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review