Mechanický denný časovač "Mini"
00121950
Automatické zapínanie/vypínanie elektrických zariadení v prednastavených časoch
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 3680 W |
| Napätie | 250 V |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Zvýšená ochrana proti dotyku |
| Najkratší interval spínania | 30 m |
| Ďalšie funkcie | Zvýšená ochrana proti dotyku |
| Počet možných zapnutí/vypnutí za deň | 48 |
Ďalšie informácie o produkte
- Automatické zapínanie/vypínanie elektrických zariadení v prednastavených časoch
- Rýchle a jednoduché nastavenie časového a denný program pomocou časového voliča a časovej záložky
- Znížená spotreba energie vďaka cielenému ovládaniu elektrických spotrebičov
- Samostatný vypínač zap./vyp.
- S krytom - zvýšená ochrana proti náhodnému dotyku
- Veľmi kompaktný dizajn
- Prepínacia kapacita: 16 A/odporová záťaž; 2 A/induktívna záťaž
- Testované GS
Rozsah dodávky
- 1 "Mini" mechanický denný časovač
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Nikdy nepripájaj časový spínač k predlžovaciemu káblu alebo adaptéru, ale vždy len priamo do zásuvky, inak môže dôjsť k prehrievaniu.
- Používaj časový spínač iba v pevne inštalovaných nástenných zásuvkách.
- Časový spínač smie byť používaný iba v suchých priestoroch.
- Nikdy nepoužívaj časový spínač vonku.
- Pred čistením odpoj zariadenie od siete.
- Čisti zariadenie iba suchou, bezchlpovou handrou.
- Do časového spínača nesmú byť zapojené žiadne rotačné zariadenia.
- V prípade poškodenia zariadenie ihneď odpoj od siete a ďalej ho nepoužívaj.
- Opravy nechávaj vykonávať len autorizovaným odborným personálom.
- Produkt používaj iba v zásuvke, ktorá je na to schválená. Zásuvka musí byť umiestnená blízko produktu a ľahko dostupná.
- Produkt smie byť napájaný iba zo siete, ako je uvedené na typovom štítku.
- Neprepájaj zariadenia za sebou.
- Nevkladaj žiadne zástrčky zariadení.
Varovanie
- Produkt nie je určený na prevádzku s inými adaptérmi.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review