Meteorologická stanica "EWS-Trio", s tromi senzormi, čierna
00186311
Štvorčlenná sada pozostávajúca zo základnej stanice a troch bezdrôtových vonkajších senzorov na zobrazenie času, dňa v týždni, dátumu, teploty a vlhkosti prostredia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Upozornenie na rýchlosť
Rýchlostný alarm zobudí ospalcov zvyšujúcou sa rýchlosťou tónu budíka
Monitorovanie vnútorného podnebia
Monitorovanie vnútorného podnebia: Teplota a vlhkosť zo štyroch miestností sú zobrazené na prvý pohľad
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Dosah k vonkajšiemu rádiovému senzoru | 50 m |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií (vonkajší senzor) | 6 |
| Počet batérií (základňa) | 3 |
| Typ batérií (vonkajší senzor) | AA Mignon |
| Typ batérií (základňa) | AAA Micro |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Podsvietenie (farba) | Modrá |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 14.7 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2.6 cm |
| Rozmer - výška | 13.3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania (vonku) | 20-95% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | 20-95% |
| Vlhkosť vzduchu - rozlíšenie | 1 % |
| Vlhkosť vzduchu - presnosť merania | ±10% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% - 95% |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 0.1 ° |
| Teplota vzduchu - presnosť merania (vo vnútri/vonku) | ±4 °C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | Vnútorná: 0°C až +50°C (32°F až 122°F) Vonkajšia: -40°C až +70°C |
| Ďalšie funkcie | Vonkajší bezdrôtový senzor Funkcia driemania (Snooze) Pamäť údajov Indikátor kapacity batérií (základňa) Indikátor kapacity batérií (vonkajší senzor) Zobrazenie max./min. hodnôt Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) Budík |
Ďalšie informácie o produkte
- Štvorčlenná sada pozostávajúca zo základnej stanice a troch bezdrôtových vonkajších senzorov na zobrazenie času, dňa v týždni, dátumu, teploty a vlhkosti prostredia
- Tlačidlo pre pohodlné zapnutie podsvietenia a funkcie odloženia budíka
- Symbol upozorní používateľa, keď je batéria základnej stanice a vonkajšieho senzora slabá
- Základná stanica môže byť pripevnená na stenu alebo postavená vďaka vysúvacím nožičkám
- Výrez na zadnej strane senzorov umožňuje jednoduchú inštaláciu
- Kontrolné svetlo na senzore pre prenos
Teplomer:
- Zobrazenie vnútornej a vonkajšej teploty
- Možnosť prepnutia medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
- Ukladanie najvyšších a najnižších hodnôt
Hygrometer:
- Zobrazenie vnútornej a vonkajšej vlhkosti vzduchu
- Ukladanie najvyšších a najnižších hodnôt
Čas / kalendár / funkcia budíka:
- Čas je možné prepínať medzi 12 a 24-hodinovým formátom
- Zobrazenie dátumu a dňa v týždni v angličtine
- Funkcia budíka a odloženia budíka
Rozsah dodávky
- 1 meteorologická stanica "EWS Trio"
- 3 senzory
- 3 AAA mikro batérie
- 6 AA Mignon batérií
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Náhradný senzor:
k tejto meteostanici je vonkajší senzor 00186347 kompatibilný ako náhradný senzor.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, niekomerčné domáce použitie.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt v vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepolož produkt blízko rušivých polí, kovových rámov, počítačov a televízorov atď. Elektronické zariadenia a okná môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho ďalej, ak je poškodený.
- Nepokúšaj sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Údržbu prenechaj kvalifikovanému personálu.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Produkt používaj výhradne na určený účel.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk detí!
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Varovanie - Batérie
- Dôsledne dodržiavaj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nedodržanie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj iba batérie uvedeného typu. Poznačky o správnom výbere batérií, ktoré sú v návode na použitie zariadenia, si uschovaj na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií očisti kontakty batérií aj protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré dlhší čas nepoužívaš (okrem zariadení pripravených na núdzové použitie).
- Nezkratovať batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ ich únik do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Spotrebované batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhni sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do styku s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
