Meteorologická stanica "Sylt", s vonkajším snímačom, rádiová, budík, čierna
00222216
Meteostanica na digitálny displej teploty, vlhkosti, času, dátumu a predpovede počasia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Vonkajší senzorový displej: teplota a vlhkosť
Displej teploty a vlhkosti na vonkajšom senzore
7 symbolov Predpoveď počasia
Predpoveď počasia so siedmimi ikonami: slnečno, mierne zamračené, zamračené, daždivé, silný dážď, sneženie, silné sneženie
Dva razy prebúdzania
Programovateľné dva časy budíka, praktické, keď sa dvaja ľudia zobudia v rôznych časoch
Nastavenie časového pásma
Časové pásmo je možné nastaviť manuálne, ak sa DCF čas líši od časového pásma
DCF rádiový signál
Keď sa DCF rádiový signál nepoužíva, môže byť úplne vypnutý
Zobrazenie trendov pre teplotu a vlhkosť
Zobrazenie trendov pre teplotu a vlhkosť: stúpajúce, stabilné, klesajúce
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Extra-veľký displej
Extra veľký a jasný displej meteorologickej stanice zobrazuje čas, predpoveď počasia, teplotu a vlhkosť na prvý pohľad
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Displej vonkajšieho senzoru | Vlhkomer Teplomer |
| Dosah k vonkajšiemu rádiovému senzoru | 50 m |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií (vonkajší senzor) | 2 |
| Počet batérií (základňa) | 2 |
| Typ batérií (vonkajší senzor) | AA Mignon |
| Typ batérií (základňa) | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 25 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3 cm |
| Rozmer - výška | 14 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania (vonku) | 20-95% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | 20-95% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% - 95% |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vonku) | -20°C až +60°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | 0°C až +50°C (32°F až 122°F) |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | 0°C až +50°C (32°F až 122°F) Vonkajšia: -20°C až +60°C |
| Ďalšie funkcie | Dátum Funkcia driemania (Snooze) Predpoveď počasia Indikátor kapacity batérií (základňa) Trend vývoja teploty vzduchu Trend vývoja vlhkosti vzduchu Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) Hodiny DCF signál (možno vypnúť) Budík |
Ďalšie informácie o produkte
- Meteostanica na digitálny displej teploty, vlhkosti, času, dátumu a predpovede počasia
- Meteostanica s veľkým displejom
- Zobrazenie kapacity batérie
- Možnosť zavesiť na stenu alebo postaviť
- Kontrolné svetlo pre prenos
- Možnosť pripojiť maximálne tri bezdrôtové vonkajšie senzory
Teplomer:
- Zobrazenie teploty v interiéri a exteriéri
- Možnosť prepínania medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
Hygrometer:
- Zobrazenie vlhkosti v interiéri a exteriéri
Čas / kalendár / funkcia budíka:
- Možnosť prepínania času medzi 12 a 24 hodinovým formátom
- Zobrazenie dátumu (deň v týždni, deň, mesiac, kalendárny týždeň)
- Zobrazenie dňa v týždni (7 jazykov: nemčina, angličtina, francúzština, taliančina, španielčina, holandčina, dánčina)
- Funkcia budíka a odloženia budíka (snooze)
Rozsah dodávky
- 1 meteorologická stanica "Sylt"
- 1 senzor
- 4 batérie AA Mignon
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Náhradný / rozširujúci senzor:
vonkajší senzor 00222237 je kompatibilný s touto meteorologickou stanicou na rozšírenie a ako náhrada.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické výrobky povolené.
- Nepolož produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a pod. Elektronické zariadenia a okná môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho silným otrasom.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce prenechaj odbornému personálu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým akékoľvek záruky.
- Udržiavaj deti mimo dosahu obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nie je určený pre deti!
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
Varovanie – Batérie
- Dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nesprávne vloženie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj len batérie uvedeného typu. Uchovaj si informácie o správnom výbere batérií, ktoré sú v návode na použitie, pre neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Nezshortuj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ, aby sa dostali do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a škodlivé ťažké kovy.
- Použité batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review