Meteostanica "Ko Samui", s vonkajším senzorom, rádiová, budík, čierna
00222219
Meteostanica na digitálny displej teploty, vlhkosti, času, dátumu a predpovede počasia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Fázy mesiaca
Zobrazenie fáz mesiaca pre príslušný deň – od nového mesiaca po ubúdajúceho mesiaca
Barometrický tlakomer
Barometer displej s tlakom vzduchu na presné pozorovanie zmien počasia
Nastavenie časového pásma
Časové pásmo je možné nastaviť manuálne, ak sa DCF čas líši od časového pásma
Hygrometer
Zobrazovanie vlhkosti pre vnútorné aj vonkajšie použitie
3 komfortné displeje pre vnútorné podnebie
Indikátor komfortu zobrazuje stav vnútorného podnebia v troch symboloch: neutrálna tvár, smiechajúca tvár a smutná tvár
Mrazový poplach
Mrazový alarm sa aktivuje pri -1 až +1 °C, aby ste sa stihli stihnúť zoškrabať okná alebo odčistiť sneh
Zobrazenie trendov pre teplotu a vlhkosť
Zobrazenie trendov pre teplotu a vlhkosť: stúpajúce, stabilné, klesajúce
5 symbolov Predpoveď počasia
Predpoveď počasia s 5 ikonami: slnečno, čiastočne zamračené, zamračené, daždivé, sneženie
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Teplomer
Zobrazenie vnútornej a vonkajšej teploty
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Home Assistent |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Displej vonkajšieho senzoru | Vlhkomer Teplomer |
| Dosah k vonkajšiemu rádiovému senzoru | 50 m |
| Frekvencia vonkajšieho senzoru | 433 MHz |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií (vonkajší senzor) | 2 |
| Počet batérií (základňa) | 3 |
| Typ batérií (vonkajší senzor) | AAA Micro |
| Typ batérií (základňa) | AAA Micro |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Podsvietenie (farba) | Biela |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 10.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2.5 cm |
| Rozmer - výška | 16 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania (vonku) | 20-95% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | 20-95% |
| Vlhkosť vzduchu - rozlíšenie | 1 % |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% - 95% |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 0.1 ° |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | Vnútorná: 0°C až +50°C (32°F až 122°F) Vonkajšia: -40°C až +60°C |
| Ďalšie funkcie | Indikátor komfortu Vonkajší bezdrôtový senzor Pamäť údajov Predpoveď počasia Indikátor kapacity batérií (základňa) Alarm námrazy Trend vývoja tlaku vzduchu Trend vývoja teploty vzduchu Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) Zobrazenie fázy mesiaca |
Ďalšie informácie o produkte
- Meteostanica na digitálny displej teploty, vlhkosti, času, dátumu a predpovede počasia
- Meteorologická stanica v kompaktnom portrétnom formáte
- Intuitívne ovládanie pomocou tlačidiel na prednej strane
- Zobrazenie prílivov a odlivov (V/V/N)
- Zobrazenie kapacity batérie
- Možnosť zavesenia na stenu alebo postavenia
- Biele podsvietenie
- Kontrolka prenosu
- Možnosť pripojenia maximálne troch bezdrôtových vonkajších senzorov
Teplomer:
- Zobrazenie vnútornej a vonkajšej teploty
- Pamäť max./min. hodnôt teploty
- Možnosť prepínania medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
Hygrometer:
- Zobrazenie vnútornej a vonkajšej vlhkosti vzduchu
- Pamäť max./min. hodnôt vlhkosti vzduchu
Barometer:
- Zobrazenie tlaku vzduchu v hPa
- Grafické znázornenie meraní za posledných 24 hodín
Čas / kalendár / budík:
- Možnosť prepínania medzi 12- a 24-hodinovým formátom času
- Zobrazenie dátumu (deň v týždni, deň, mesiac)
- Zobrazenie dňa v týždni (7 jazykov: nemčina, angličtina, francúzština, taliančina, španielčina, holandčina, dánčina)
- Funkcia budíka a odloženia budíka (snooze)
Rozsah dodávky
- 1 meteorologická stanica „Ko Samui“
- 1 senzor
- 5 mikrobaterií AAA
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Náhradný senzor:
vonkajší senzor 00186347 je kompatibilný s touto meteostanicou na rozšírenie a ako náhrada.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické výrobky povolené.
- Nepolož produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a pod. Elektronické zariadenia a okná môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho silným otrasom.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce prenechaj odbornému personálu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým akékoľvek záruky.
- Udržiavaj deti mimo dosahu obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nie je určený pre deti!
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
Varovanie – Batérie
- Dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nesprávne vloženie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj len batérie uvedeného typu. Uchovaj si informácie o správnom výbere batérií, ktoré sú v návode na použitie, pre neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Nezshortuj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ, aby sa dostali do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a škodlivé ťažké kovy.
- Použité batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review