Meteostanica "Mykonos" s dažďovým senzorom/vonkajším snímačom, rádiová, budík, čierna
00222220
Meteostanica na digitálny displej teploty, zrážok, času, dátumu a dňa v týždni
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Senzor dažďa
Senzor dažďa na meranie a varovanie pred zrážkami
Dva razy prebúdzania
Programovateľné dva časy budíka, praktické, keď sa dvaja ľudia zobudia v rôznych časoch
DCF rádiový signál
Keď sa DCF rádiový signál nepoužíva, môže byť úplne vypnutý
Dažďový alarm
Ak prekročí nastavené množstvo dažďa, aktivuje sa dažďový alarm
Zobrazenie množstva zrážok
Jasné zobrazenie množstva zrážok v histograme
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Teplomer
Zobrazenie vnútornej a vonkajšej teploty
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií (vonkajší senzor) | 2 |
| Počet batérií (merač zrážok) | 2 |
| Počet batérií (základňa) | 2 |
| Typ batérií (vonkajší senzor) | AA Mignon |
| Typ batérie (merač zrážok) | AAA Micro |
| Typ batérií (základňa) | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 9.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3.5 cm |
| Rozmer - výška | 9.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | Žiadne |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vonku) | -20°C až +60°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | 0°C až +50°C (32°F až 122°F) |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Precipitation Measuring Range | 0mm-9999.99mm |
| Ďalšie funkcie | Funkcia driemania (Snooze) Indikátor kapacity batérií (základňa) Merač dažďa Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) Budík |
Ďalšie informácie o produkte
- Meteostanica na digitálny displej teploty, zrážok, času, dátumu a dňa v týždni
- Dvojdielna sada pozostávajúca zo základnej stanice a rádiového pluviometra / vonkajšieho senzora
- Bezdrôtový prenos vonkajšej teploty a množstva zrážok
- Zobrazenie kapacity batérie
- Meteostanica s možnosťou zavesenia na stenu alebo postavenia na podstavec
Rádiový pluviometer
- Zobrazenie množstva dažďa v mm/palcoch za poslednú hodinu a posledných 24 hodín
- Grafické znázornenie množstva dažďa za posledných 24 hodín, posledný týždeň alebo posledný mesiac
- Alarm na dážď s prednastavenou hodnotou 12,7 mm, manuálne nastaviteľný
Teplomer
- Možnosť prepínania medzi °C a °F
- Ukladanie minimálnych/maximálnych hodnôt teploty
Čas / kalendár / funkcia budíka:
- Možnosť prepínania medzi 12 a 24-hodinovým formátom
- Zobrazenie dátumu
- Zobrazenie dňa v týždni (7 jazykov)
- Funkcia odkladu budíka (snooze)
Rozsah dodávky
- 1 meteorologická stanica „Mykonos“
- 1 rádiový pluviometer / vonkajší senzor
- Montážne príslušenstvo
- 4 batérie AA Mignon
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické výrobky povolené.
- Nepolož produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a pod. Elektronické zariadenia a okná môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho silným otrasom.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce prenechaj odbornému personálu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým akékoľvek záruky.
- Udržiavaj deti mimo dosahu obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nie je určený pre deti!
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
Varovanie – Batérie
- Dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nesprávne vloženie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj len batérie uvedeného typu. Uchovaj si informácie o správnom výbere batérií, ktoré sú v návode na použitie, pre neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Nezshortuj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ, aby sa dostali do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a škodlivé ťažké kovy.
- Použité batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review