Meteostanica "Palawan", s vonkajším senzorom, rádiová, budík, teplomer/vlhkomer, biela
00222238
Meteostanica pre digitálny displej vnútornej a vonkajšej teploty, vnútornej a vonkajšej vlhkosti, času, dátumu, fázy mesiaca a predpovede počasia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Fázy mesiaca
Zobrazenie fáz mesiaca pre príslušný deň – od nového mesiaca po ubúdajúceho mesiaca
Nastavenie časového pásma
Časové pásmo je možné nastaviť manuálne, ak sa DCF čas líši od časového pásma
Hygrometer
Zobrazovanie vlhkosti pre vnútorné aj vonkajšie použitie
4 Symboly Predpoveď počasia
Predpoveď počasia so 4 ikonami: slnečno, mierne zamračené, zamračené, daždivé
3 komfortné displeje pre vnútorné podnebie
Indikátor komfortu zobrazuje stav vnútorného podnebia v troch symboloch: neutrálna tvár, smiechajúca tvár a smutná tvár
Zobrazenie trendov pre teplotu a vlhkosť
Zobrazenie trendov pre teplotu a vlhkosť: stúpajúce, stabilné, klesajúce
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Teplomer
Zobrazenie vnútornej a vonkajšej teploty
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií (vonkajší senzor) | 2 |
| Počet batérií (základňa) | 2 |
| Typ batérií (vonkajší senzor) | AA Mignon |
| Typ batérií (základňa) | AAA Micro |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Podsvietenie (farba) | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 11.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1.5 cm |
| Rozmer - výška | 11.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania (vonku) | 20-95% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | 20-95% |
| Vlhkosť vzduchu - rozlíšenie | 1 % |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% - 95% |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vonku) | -40°C až +70°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | 0°C až +50°C (32°F až 122°F) |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Teplota vzduchu - presnosť merania (vo vnútri/vonku) | ±1 °C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | 0°C až +50°C (32°F až 122°F) Vonkajšia: -40°C až +70°C |
| Ďalšie funkcie | Indikátor komfortu Dátum Funkcia driemania (Snooze) Pamäť údajov Predpoveď počasia Indikátor kapacity batérií (základňa) Trend vývoja teploty vzduchu Trend vývoja vlhkosti vzduchu Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) Budík Zobrazenie fázy mesiaca |
Ďalšie informácie o produkte
- Meteostanica pre digitálny displej vnútornej a vonkajšej teploty, vnútornej a vonkajšej vlhkosti, času, dátumu, fázy mesiaca a predpovede počasia
- Rádiová meteostanica v modernom, kompaktnom dizajne
- Zobrazenie kapacity batérie
- Biele LED podsvietenie
- Možnosť pripojenia až troch bezdrôtových vonkajších senzorov
- Intuitívne ovládanie pomocou tlačidiel na zadnej strane meteostanice
- Kontrolka prenosu
- Možnosť zavesenia na stenu alebo postavenia
Teplomer:
- Zobrazenie vnútornej a vonkajšej teploty
- Možnosť prepnutia medzi °C a °F
- Ukladanie min./max. hodnôt teploty
Vlhkomer:
- Ukladanie min./max. hodnôt vlhkosti vzduchu
Čas / Kalendár / Funkcia budíka:
- Možnosť prepnutia času medzi 12 a 24-hodinovým formátom
- Zobrazenie dátumu (deň v týždni, deň, mesiac)
- Zobrazenie dňa v týždni (7 jazykov: nemčina, angličtina, francúzština, taliančina, španielčina, holandčina, dánčina)
- Funkcia budíka a odloženia budenia (snooze)
Rozsah dodávky
- 1 meteorologická stanica "Palawan"
- 1 vonkajší senzor
- 2 AAA mikro batérie
- 2 AA Mignon batérie
- 1 používateľský manuál
Poznámky pre spotrebiteľov
Náhradný / rozširujúci senzor:
vonkajší senzor 00186347 je kompatibilný s touto meteorologickou stanicou na rozšírenie a ako náhrada.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické výrobky povolené.
- Nepolož produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a pod. Elektronické zariadenia a okná môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho silným otrasom.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce prenechaj odbornému personálu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým akékoľvek záruky.
- Udržiavaj deti mimo dosahu obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nie je určený pre deti!
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
Varovanie – Batérie
- Dbaj na správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich podľa toho. Nesprávne vloženie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj len batérie uvedeného typu. Uchovaj si informácie o správnom výbere batérií, ktoré sú v návode na použitie, pre neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôznych typov alebo výrobcov.
- Nezshortuj batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ, aby sa dostali do životného prostredia. Môžu obsahovať jedovaté a škodlivé ťažké kovy.
- Použité batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review