microSDXC 64GB UHS Rýchlosť C3 UHS-I 100MB/s + Adaptér/Fotografia
00213115
Vymeniteľné pamäťové médium umožňuje zapisovať a mazať dáta toľkokrát, koľkokrát je potrebné.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Umožňuje perfektné 4k videozáznamy s vysokým rozlíšením so zaručenou minimálnou rýchlosťou zápisu 30 MB/s
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Štandardná rýchlostná trieda | UHS Speed Class III |
| Video Speed Class | V30 |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. prenosová rýchlosť | 100 MB/s |
| Kapacita pamäte | 64 GB |
| UHS štandard | UHS-3 |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Série | Memory Pro 4K |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Kapacita pamäte (fees) | 64 GB |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | microSD Extended Capacy (microSDXC) |
| Vrátane adaptéru | SD adaptér |
Ďalšie informácie o produkte
- Vymeniteľné pamäťové médium umožňuje zapisovať a mazať dáta toľkokrát, koľkokrát je potrebné.
- micro SecureDigital karta s rozšírenou kapacitou (microSDXC), spĺňa nový štandard SD 3.01
- Obzvlášť vhodná na 4K kino video, nahrávanie videa v reálnom čase vo full-HD a 3D videa
- Vrátane adaptéra na formát SD karty
Rozsah dodávky
- 1 microSDXC pamäťová karta
- 1 SD adaptér
Poznámky pre spotrebiteľov
Táto microSDXC pamäťová karta je vhodná iba pre terminálové zariadenia s microSDXC slotom (nie je spätne kompatibilná so slotmi microSD/microSDHC).
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
