Mikrofón "MIC-P35 Allround" pre PC a notebook, 3,5 mm jack
00139905
PC mikrofón s funkciou stlmenia a statívom pre vynikajúcu kvalitu nahrávania a čisté a prirodzené podanie hlasu pri rečových a speváckych prenosoch
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pohodlné umiestnenie
Nastavenie náklonu umožňuje pohodlné umiestnenie
Pre podcast, VoIP, streamovanie
Umožňuje podcasty, dabingy alebo streamovanie, napríklad na Skype, Twitch, YouTube, Facebook
Mikrofón stlmenie
Tlačidlo zapnutia/vypnutia umožňuje okamžité stlmenie mikrofónu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | 50 Hz - 16 kHz |
| Impedancia | 2200 Ω |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 2.5 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Stolný mikrofón |
| Prevedenie | Mono |
| Citlivosť | -30 dB ± 3 dB |
| Typ mikrofónu | Kondenzátorový |
| Smerová charakteristika | Smerová |
Ďalšie informácie o produkte
- PC mikrofón s funkciou stlmenia a statívom pre vynikajúcu kvalitu nahrávania a čisté a prirodzené podanie hlasu pri rečových a speváckych prenosoch
- Jasné zvukové nahrávky pre univerzálne použitie, napr. Live Messenger, online hry, chaty, Skype a aplikácie ovládané hlasom
- Vhodné pre mobilné aj hands-free aplikácie, ideálne na každodenné použitie, ale vďaka výnimočnej kvalite zvuku aj na nahrávanie reči a spevu
- Ergonomický tvar príjemne padne do ruky
- Stabilná poloha vďaka pevnému trojnožke s nastaviteľným sklonom
- Vhodné pre všetky notebooky a PC vďaka 3,5 mm jack konektoru
- 2,5 metra dlhý kábel zabezpečuje dostatočnú voľnosť pohybu pri stole, pracovisku a pri natáčaní videa
Rozsah dodávky
- 1 mikrofón "MIC-P35 Allround"
- 1 statív
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určené na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený, a len na vhodných zariadeniach (napr. notebook, PC a pod.).
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho silným otrasom.
- Neotváraj produkt a v prípade poškodenia ho ďalej nepoužívaj.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky údržbové práce prenechaj kvalifikovanému personálu.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Tým stratíš všetky nároky na záruku.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review