Mini HDMI kábel High Speed 4K 1,5 m
00205015
Chceš si pozrieť fotografie z digitálneho fotoaparátu v ostrom rozlíšení na veľkej obrazovke televízora? S týmto HDMI™ káblom s mini konektorom to môžeš: na rodinnú prehliadku fotiek alebo výber snímok v ultra-HD kvalite.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Optimalizovaná ochrana proti záhybu
Optimalizovaná ochrana proti zalomeniu vďaka flexibilným materiálom zabraňuje pretrhnutiu kábla
Vynikajúca kvalita obrazu a zvuku
Kvalitné materiály a tienené káble zabezpečujú vynikajúcu kvalitu obrazu a zvuku bez rušení
Pozlátený kolík
Pozlátený konektor s nízkym kontaktným odporom pre bezpečný prenos signálu
HDR Vysoký dynamický rozsah
HDR optimalizuje zobrazenie kontrastu, hĺbky farieb, jasu a ostrosti pre živé snímky
Ultra HD - 4k
HDMI™ kábel pre dokonalé, vysoko rozlíšené Ultra HD kino kvality 4096 x 2160 (4k) pixelov
Sieťovateľné až do 100 Mbit/s
Integrovaný kanál na prenos sieťových dát rýchlosťou až 100 Mbit/s
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Obnovovacia frekvencia | 60 Hz |
| Max. rozlíšenie | 4K (4096 x 2160) |
| Druh tienenia | Plné tienenie |
| Technológia | HDMI™ Ethernet Channel (HEC) HDR |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 1.5 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Pozlátený |
| Filter | Žiadne |
| Verzia | High Speed with Ethernet |
| Ďalšie funkcie | Prenos 3D signálu Vhodné pre HDTV |
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre vysokorýchlostný prenos digitálnych audio a video dát medzi napr. digitálnou kamerou a televízorom
- 3D prenos cez rozšírenú šírku pásma
- Vysokorýchlostný prenos až do 18 Gbit/s pre všetky obrazové a zvukové štandardy od šírky pásma 600 MHz
- Rozlíšenie obrazu: 3840 x 2160 - 24 Hz/25 Hz/30 Hz/50 Hz/60 Hz, 4096 x 2160 - 24 Hz
- Farebný priestor: 30/36/48 bit
- Prenos 8PCM, Dolby Digital, DTS, MPEG, DVD audio, SACD, Dolby Digital Plus, True HD a dts-HD zvukových dát
- Prenos typu prehrávača cez ACE (Automatic Content Enhancement)
- Podpora HDMI™ CEC (Consumer Electronics Control)
Rozsah dodávky
- 1 vysokorýchlostný kábel HDMI™
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review





