Mini statív "Ball" L, strieborný
00004551
Malý a ľahký, tento statív ponúka vynikajúcu prenosnosť. Môžeš si ho pohodlne zobrať so sebou kamkoľvek na cestách, či už na nákupné výlety, rodinné oslavy alebo na prechádzky po vidieku.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Guľová hlava
Guľová hlava umožňuje dokonalé zarovnanie pri portrétnom a krajinnom fotení
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Video (3D) Foto |
| Odporučené použitie | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 114 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Žiadne |
| Max. výška | 21 cm |
| Min. výška | 14 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 16 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Ministatív |
| Segmenty nôh | 2-dielne (1x vyťahovateľné) |
| Rukoväť | Žiadne |
| Statívová hlava | 3D panoramatická hlava |
| Max. zaťaženie | 300 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre ostré obrázky bez rozmazania a stabilitu na nerovnom povrchu
- Pre fotoaparáty a videokamery, mikrofóny a mini-reproduktory
Rozsah dodávky
- 1 "Ball" mini-stativ
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review