Mini-stojan „Fancy 2v1“ pre mobil a kameru (¼"), cestovný statív, 16 cm, strieborný
00004666
Výstup na vrchol, dovolenka na pláži alebo spontánny výlet do mesta – zachyť svoje najcennejšie momenty s naším mini statívom. Statív je tvoj spoľahlivý spoločník v každej situácii a je taký praktický, že sa zmestí do každej tašky.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
2in1 system
Systém 2v1 pre smartfóny, univerzálny 1/4“ závit
Camera tripod, including mobile phone holder
Flexible tripod for mobile phone and camera: practical mobile phone holder for smartphone included, which makes it all the more faster to change to the mobile phone camera and back – universal tripod for all situations
Kompaktný cestovný formát
S ľahkou batožinou: Malý, pevný cestovný statív je vždy pri vás – vďaka malej veľkosti batohu je ideálnym statívom na cestovanie
Flexible rubber feet
Pružné gumové nožičky pre lepšie a bezpečnejšie postavenie na nerovných plochách
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Video (3D) Foto |
| Odporučené použitie | Smartfón Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Série | Mini |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 78 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Žiadne |
| Max. výška | 16 cm |
| Max. hrúbka profilu | 10 mm |
| Min. výška | 12 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 14.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Ministatív |
| Segmenty nôh | 2-dielne (1x vyťahovateľné) |
| Doplnkové vlastnosti | Držiak mobilu |
| Rukoväť | Žiadne |
| Statívová hlava | 3D panoramatická hlava |
| Ďalšie funkcie | Držiak mobilu |
| Max. zaťaženie | 300 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Miniatúrny statív na mobilné telefóny a fotoaparáty v praktickom formáte do vrecka pre stabilné zábery bez chvenia
- Na selfie a videá, ideálne pre video denníky, blogy a perfektné na cestovanie a vonku
- Kompaktný, praktický a šetriaci miesto
- Môže sa použiť aj ako manuálny statív
- Môže sa použiť aj ako stojan na mobil alebo webkameru, napríklad na stole alebo nočnom stolíku
Držiak na smartfón
- Držiak na smartfón umožňuje pripevniť všetky populárne smartfóny na statív: extrémne flexibilný, pre šírku smartfónu od 6,5 do 9 cm
- Skrutkový univerzálny držiak pre zariadenia bez závitu na statív
- Kompaktný dizajn
- Svorkový pružinový držiak a vybranie na povrchu zabezpečujú pevné uchopenie, zatiaľ čo guma chráni kryt pred poškriabaním
- Studená topánka na pripevnenie LED svetiel a mikrofónov, napríklad
Rozsah dodávky
- 1 "Fancy 2v1" mini statív
- 1 držiak na smartfón
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review