Mini-stojan "Flexi", M, čierny
00004552
Pre ostré obrázky bez rozmazania a stabilitu na nerovnom povrchu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
With clip
S klipsňou na uchytenie na tašku na kameru, opasok nohavíc alebo náprsné vrecko atď.
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Foto |
| Odporučené použitie | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 44 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Žiadne |
| Max. výška | 10 cm |
| Min. výška | 7 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 11.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Ohýbateľný statív |
| Segmenty nôh | 1-dielne |
| Rukoväť | Žiadne |
| Statívová hlava | Žiadny |
| Max. zaťaženie | 200 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre ostré obrázky bez rozmazania a stabilitu na nerovnom povrchu
- Kompaktný mini-stativ s flexibilnými nohami
- Môže sa použiť ako stolový statív pre všetky kompaktné fotoaparáty so závitom na statív 1/4" (6,4 mm)
Rozsah dodávky
- 1 "Flexi" mini-stativ
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review