Ministatív pre smartfón "Pocket II Rotation"
00004649
ministatív pre smartfóny v praktickom príručnom formáte na snímanie bez otrasov
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Foto |
| Odporučené použitie | Smartfón Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Červená |
| Farba | Čierno-červená |
| Farba | Čierna Červená |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 80 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Žiadne |
| Max. výška | 6.5 cm |
| Min. výška | 6.5 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 15 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Ministatív |
| Segmenty nôh | 1-dielne |
| Statívová hlava | Žiadny |
| Max. zaťaženie | 300 g |
Ďalšie informácie o produkte
- ministatív pre smartfóny v praktickom príručnom formáte na snímanie bez otrasov
- Kompaktný, praktický a šetriaci miesto
- Na selfie a videá, ideálny na video denníky, blogy a perfektný na cestovanie a pohyb vonku
- Mini statív s pripojením ¼"
- Odnímateľný držiak na smartfón s pripojením ¼"
- Otočný držiak na smartfón pre portrétový a krajinový formát
- Mimoriadne flexibilný pre šírky smartfónov od 5,8 do 8,5 cm (v horizontálnom formáte) vďaka pružinovému upínaciemu držiaku
- Gumené vložky na držiaku chránia obal smartfónu pred poškriabaním
- Môže sa použiť aj ako manuálny statív
- Gumené nohy statívu pre pevný úchop
- Môže sa použiť aj ako stojan na smartfón, napríklad na stole alebo nočnom stolíku
- Cold shoe pre pripojenie LED svetiel a mikrofónov, napríklad
Rozsah dodávky
- 1 ministatív pre smartfón "Pocket II Rotation"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review