Mobilný statív „Solid 80 Ball“, cestovný statív, diaľkový spúšťač, max. 80 cm
00004679
Malý, ale silný: S trojnožkou pre smartfóny plus držiakom na mobil s ¼" pripojením urobíš senzačné a všestranné fotky, selfie a videá – či už na dovolenke, na túre alebo ako bloger, vlogger a influencer, od krásy a varenia po DIY, či už s mobilom alebo digitálnym fotoaparátom – originálne zábery máš zaručené.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
For photo, video and streaming
From influencer to video star: the camera and mobile phone tripod for the ideal height and accessory mounting offers the ideal conditions for every content creator, and is perfect for all online formats, including YouTube, Twitch, Instagram, TikTok and more
Mobile phone tripod with remote control
Relaxed arrangement and in the picture: Bluetooth trigger for perfect selfies, group photos and videos – for authentic and high-quality pictures without a selfie stick
Kvalitná remeselná práca
Profesionálny mini statív: stabilné a robustné spracovanie z kvalitných materiálov a skrutkované namiesto lepených jednotlivých častí zaručuje dlhotrvajúci zážitok zo statívu; Hliníkové vložky a nylonom vystužený plast pre dodatočnú stabilizáciu
Kompaktný cestovný formát
S ľahkou batožinou: Malý, pevný cestovný statív je vždy pri vás – vďaka malej veľkosti batohu je ideálnym statívom na cestovanie
Vysúvateľné nohy statívu
Malé, ale pružné: Nohy statívu sa dajú nastaviť vo výške v 4 krokoch – veľmi jednoducho pomocou posuvného mechanizmu zacvaknutia s tlačidlom na vnútornej strane nôh statívu
Selfiestick
Rôznorodosť mini formátov: selfie, video denník a blog – stačí použiť statív fotoaparátu ako selfie tyč so zloženými nohami statívu
Guľová hlava
Prináša pohyb do hry: guľová hlava umožňuje dokonalé zarovnanie pri fotografovaní na prvý a mierny pohľad
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Video (3D) Foto |
| Odporučené použitie | Smartfón Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Solid |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 345 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Ručne nastaviteľný stredový stĺpik |
| Max. výška | 80 cm |
| Min. výška | 22 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 26 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Trojnohý statív |
| Segmenty nôh | 2-dielne (1x vyťahovateľné) |
| Doplnkové vlastnosti | Držiak mobilu |
| Rukoväť | Žiadne |
| Statívová hlava | 3D panoramatická hlava |
| Ďalšie funkcie | Bluetooth diaľková spúšť |
| Max. zaťaženie | 1000 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Malý, ale silný: S trojnožkou pre smartfóny plus držiakom na mobil s ¼" pripojením urobíš senzačné a všestranné fotky, selfie a videá – či už na dovolenke, na túre alebo ako bloger, vlogger a influencer, od krásy a varenia po DIY, či už s mobilom alebo digitálnym fotoaparátom – originálne zábery máš zaručené.
Stativ:
- Nohy statívu je možné nastavovať individuálne, aby sa statív dokonale prispôsobil rôznym podkladom a záberom
- Gumové nožičky zabezpečujú pevnú priľnavosť cestovného statívu na hladkých, klzkých a nerovných povrchoch
- Extrémne flexibilný držiak na mobilný telefón, vhodný pre šírku smartfónu od 5,9 do 9,0 cm (v horizontálnom formáte) vďaka vysúvaciemu pružinovému držiaku
- Dvojité skladanie držiaka na mobilný telefón pre úsporu miesta a bezpečnú prepravu, ktorá chráni mechanické časti
- Gumené polstrovanie na držiaku mobilného telefónu a gumový ochranný kryt na závite chránia kryt smartfónu pred poškriabaním
- Studená topánka na pripevnenie LED svetiel a mikrofónov napríklad
- Držiak na mobilný telefón pre smartfóny, univerzálny 1/4" závit pre digitálne fotoaparáty, systémové fotoaparáty, kompaktné fotoaparáty a zrkadlovky
Bluetooth spúšť:
- Pripojenie cez Bluetooth priamo so smartfónom
- Bezpečné fotografovanie v situáciách s vysokou akciou
- Lepšie zaostrovanie, rýchlejšie snímky, čo vedie k lepším fotografiám a ostrým obrazom
- Umiestni mobilný telefón na správne miesto na statíve – jednoducho maj obe ruky voľné, natiahnuté selfie rameno je minulosťou
- Dosah 10 m: zachyť oveľa väčšiu oblasť predmetu – ideálne na párty a skupinové zábery
- Nezávislé na režime samospúšte
- Dá sa odpojiť a vypnúť, žiadne náhodné spustenie
- S nosným pútkom, malý a kompaktný, na uloženie v studenej topánke držiaka mobilného telefónu
Rozsah dodávky
- 1 mobilný statív "Solid 80 Ball"
- 1 Bluetooth diaľkový spúšťač „BRS6“
- 1 batéria CR1632
- 1 taška
- 1 nosiaci popruh
- 1 ochranný kryt
Poznámky pre spotrebiteľov
Funkcia integrovaného Bluetooth uvoľnenia závisí od softvéru na tvojom zariadení.
Pozri si informácie o produkte od výrobcu, aby si zistil, či tvoj smartfón podporuje diaľkové ovládanie uvoľnenia, alebo sa pozri na internete.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review