Monitorovacia kamera, vonkajšia Wi-Fi kamera, batéria, solárna, nahrávanie, 1080p
00176648
Kamera na dohľad, ktorá sleduje aj tie najodľahlejšie miesta? Možné len nezávisle od napájania – presne ako naša WLAN vonkajšia kamera s integrovanými batériami a solárnym modulom. Vďaka tomu máš všetko pod kontrolou od stajní a stodôl až po vchodové dvere.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Je možné ho podľa potreby rozšíriť o ďalšie inteligentné domáce produkty
Krok za krokom k inteligentnej domácnosti: S aplikáciou Hama Home môžete rozšíriť a prepojiť svoju inteligentnú domácnosť s toľkými produktmi Hama smart home, koľko chcete
Inteligentný dom bez brány
Naša bezpečnostná kamera funguje úplne bez brány (hubu) cez Wifi priame pripojenie: nepotrebujete žiadne ďalšie zariadenie a šetríte ďalšie náklady
Nahrávanie vo Full HD 1080p
Ostré zábery: Ktokoľvek sa potichu pohybuje po vašom pozemku – s nahrávkami vonkajšej kamery vo Full HD 1080p môžete vidieť všetko a každého
Infračervené nočné videnie
Detailné zábery v tme: V noci sa môžete spoľahnúť aj na kamerový dohľad vďaka infračervenému nočnému videniu
Jednoduché ovládanie cez aplikáciu odkiaľkoľvek
Či už ide o pohovku alebo plážové ležadlo: S aplikáciou Hama Home a Wi-Fi kamerou máte kontrolu nad svojím majetkom, záhradou a vchodovými dverami odkiaľkoľvek a kedykoľvek
Nahrávajte cez micro SD kartu alebo cloud
Vždy sledujte, čo sa deje pred kamerou: Keď je zaznamenaný pohyb, nahrávanie videa sa spustí automaticky – buď lokálne na micro SD kartách do 128 GB, alebo uložené v platenom cloude, aby sa žiadny záznamový materiál nestratil
Dvojcestný zvuk pre obojsmerný interkom
Dvojsmerný zvuk: Mikrofón a reproduktor umožňujú komunikáciu cez Wi-Fi vonkajšiu kameru, napríklad cez mobilný telefón s poštárom, aj počas jazdy
Detekcia pohybu pomocou PIR pohybového detektora
Wi-Fi sledovacia kamera reaguje na pohyby: Ak kamera zaznamená pohyb, môžete sa informovať prostredníctvom push notifikácií, automaticky spustiť nahrávanie alebo napríklad zapnúť Wi-Fi lampu
Bezdrôtová prevádzka s batériami
Bezdrôtové a jednoduché: kamerový dohľad bez nepríjemného vedenia napájacích káblov – s výdržou batérie štyri mesiace je ideálne možné monitorovať menej prístupné alebo zriedkavo navštevované oblasti
Sebestačná prevádzka vďaka solárnym panelom
So solárnou energiou, dokonca aj odľahlé rohy v zornom poli: Ak vonkajšia kamera dobíja solárnu energiu cez solárny modul, je takmer sebestačná prevádzka – ideálne pre miesta, kde nie ste stále na mieste, ako sú stodoly, stodoly a stajne
Pohodlné hlasové ovládanie
Či už Amazon Alexa, Google Assistant alebo Apple Siri: Použite hlasové ovládanie na jednoduché zobrazenie živého obrazu z Wi-Fi vonkajšej kamery na zariadeniach s obrazovkou
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Home Assistent |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Rozlíšenie | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Frekvenčný rozsah | 2,4 |
| Šifrovanie | WPA2 |
| Kapacita pamäte | 128 GB |
| Úložisko | Micro SD |
| Maximálne hardvérové rozlíšenie | 1920 x 1080 Pixels |
| Online storage capable | Áno |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | Napájací adaptér (5 V) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 5.7 cm |
| Rozmer - hĺbka | 6 cm |
| Rozmer - výška | 10 cm |
| Kapacita pamäte (fees) | 128 GB |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Zabudovaný mikrofón |
| Uhol pokrytia | 130 ° |
| Trieda IP ochrany | IP65 (ochrana proti vniknutiu prachu a stálemu dažďu) |
| Senzor | Senzor pohybu |
| Hlasový asistent | Google Home Amazon Alexa (AVS) |
| Okolitá teplota počas prevádzky | Cca. -10°C až cca. +50°C |
| Ďalšie funkcie | Nočné videnie Zabudovaný mikrofón |
| Cloud storage capable | Áno |
Ďalšie informácie o produkte
- So sledovacou kamerou ovládanou cez aplikáciu a hlasovým príkazom sleduj vonkajšie priestory ako dom, dvor, záhradu a ťažko dostupné miesta - nezávisle od napájania vďaka batériám a solárnej energii
- Jednoduchá inštalácia na tvojej vlastnej WiFi sieti: keďže nie je potrebný žiadny hub, tvoje zariadenia môžeš nastaviť za pár minút
- Vysoká kompatibilita: funguje s Amazon Alexa, Google Assistant, Amazon Echo Show a Google Nest Hub, iOS a Android. Dá sa tiež pripojiť ku všetkým smart domácim produktom kompatibilným s Alexou a Google Assistant od iných výrobcov
- Na nabíjanie batérie vonkajšej kamery ju vyber z magnetického držiaka a pripoj pomocou USB nabíjacieho kábla k portu USB napájacieho zdroja alebo ju nabíjaj na PC/notebooku
- Detekcia pohybu, napr. prepojenie s vonkajším svetlom alebo alarmovou sirénou
- Živý náhľad: sleduj v reálnom čase, čo sa deje okolo domu alebo v záhrade
- Pre vonkajšie použitie (IP 65): chránená proti prúdom vody, vonkajšiu kameru môžeš bez obáv a nenápadne pripevniť na fasády
- Podpora viacerých používateľov: viacerí používatelia môžu mať súčasný prístup k vonkajšej kamere – praktické napríklad, keď si na dovolenke
- Bezpečnostná kamera môže slúžiť na odstrašenie vlámania a vandalizmu, ale aj na dohľad nad deťmi hrajúcimi sa v záhrade, domácimi zvieratami alebo v stajniach
- Tvoje dáta sú uložené výhradne na nemeckých serveroch
Rozsah dodávky
- 1 bezpečnostná kamera
- 1 solárny panel vrátane držiaka
- 2 Li-ion batérie 18650
- 1 magnetický držiak
- 1 micro-USB kábel
- 1 silikónový ochranný obal
- Montážne príslušenstvo
- 1 rýchly návod na použitie
- 1 bezpečnostné pokyny
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Android 8.1 a iOS 16.1 alebo novší
Poznámky pre spotrebiteľov
Amazon Alexa/Google Assistant:
Na to musí byť v aplikácii Alexa aktivovaná zručnosť „Hama Home“ alebo v aplikácii Google Home aktivovaná služba „Hama Home“. Používateľský účet pre aplikáciu Hama Home je potom prepojený s Alexou / Google.
Umožňuje zobrazovanie videa z WiFi kamery pri používaní reproduktora Amazon / Google so zabudovanou obrazovkou.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Vezmi si čas a najskôr si dôkladne prečítaj nasledujúce pokyny a upozornenia. Informácie o používaní produktu nájdeš v stručnej príručke.
- Kompletný podrobný návod je dostupný na tejto internetovej adrese: support.hama.com
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Produkt je určený na súkromné, neskomerčné použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nezrážaj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o likvidácii odpadu.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Neumiestňuj produkt na miesta, pod ktorými by sa mohli zdržiavať ľudia.
- Pred montážou skontroluj vhodnosť plánovanej steny na nosenie príslušnej hmotnosti a uisti sa, že v mieste montáže nie sú elektrické, vodovodné, plynové ani iné vedenia.
- Pred inštaláciou a použitím produktu dodržiavaj platné predpisy o ochrane osobných údajov.
- Rešpektuj práva na súkromie a vlastníctvo iných. Nerob kamerou záznamy iných osôb.
- Pri nahrávaní dodržiavaj právo na vlastný obraz a hovorené slovo.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické zariadenia, nepatrí do rúk detí!
- Nekláňaj a nešklbaj kábel.
- Nepokúšaj sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Nehádž batériu alebo produkt do ohňa.
- Nezasahuj do batérií/akumulátorov, neprehrevaj ich, nemeníš ich tvar ani ich nerozoberaj.
- Produkt môže byť napájaný iba zo siete, ako je uvedené na typovom štítku.
Nebezpečenstvo elektrického úrazu
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je poškodený AC adaptér, adaptérny kábel alebo sieťový kábel.
- Nepokúšaj sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
FAQs
Ktorú pamäťovú kartu by som mal použiť na bezpečnostnú kameru?
Pre plynulý chod odporúčame pamäťové karty Hama MicroSD s kapacitou až 128 GB.
Môžem pripojiť svoje inteligentné domáce produkty Hama k Home Assistant?
Áno, to je možné. Všetky produkty Hama Smart Home môžete integrovať do Home Assistant. Upozorňujeme však, že plnú podporu môžeme garantovať len pri používaní aplikácie Hama Smart Home.
Is it possible to control my Hama smart home products using a voice assistant?
Yes, that is possible. Control is via voice assistants such as Google Assistant and Siri. AI assistants are not currently supported.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
