Mono Bluetooth® headset "MyVoice Station", multipoint, regulácia hlasitosti
00184186
Sedíš stiesnene za stolom s telefónnou slúchadlovou vložkou zaseknutou medzi plecom a uchom. Niet divu, že ťa bolí krk. Práve tu prichádza na scénu náš headset "MyVoice Station". S náušnou slúchadlovou vložkou môžeš telefonovať bezdrôtovo a pohodlne. Či už v kancelárii alebo doma.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Flexibilný háčik na uši
Ergonomický háčik na uši sa dokonale prispôsobuje vašim ušiam a zabezpečuje tak bezpečné a stabilné držanie – aj pri pohybe
Technológia viacerých bodov
Umožňuje pripojenie headsetu k dvom smartfónom súčasne
Custom-fit USB charging station
S USB nabíjacou stanicou na mieru môžete headset dodávať novú energiu kedykoľvek, napríklad v aute, v Power Packu alebo notebooku
Priamy prístup k Siri a Google Assistant
Podporuje existujúce hlasové asistenty Siri a Google Assistant
Silikónové náušníky
Silikónové náušníky v troch rôznych veľkostiach (S, M, L) zabezpečujú individuálne, dokonalé prispôsobenie bezdrôtového mono headsetu
Potlačenie environmentálneho hluku (ENC) s cVc 8.0 a technológiou duálneho mikrofónu
Optimalizovaná hlasová komunikácia prostredníctvom aktívneho potlačenia hluku: Bluetooth slúchadlá filtrujú a potláčajú rušivý okolitý hluk priamo na mikrofóne – váš vlastný hlas je jasne
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 2 |
| Bluetooth verzia | 5.2 |
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 50 Hz - 10 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 400 Ω |
| Technológia | MultiPoint (spárovanie s viacerými zariadeniami súčasne) |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| WBCV | >75 mV |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 2 h |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka USB dockovacia stanica |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 10 mm |
| Hmotnosť | 8 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Bluetooth slúchadlá |
| Prevedenie | Mono |
| Dizajn | Štuple (In-Ear) |
| Citlivosť slúchadiel | 118 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB +/- 1 dB |
| Max. doba hovoru | 8 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 10 h |
| Max. Standby | 60 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Integrovaný mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hlasitosti |
Ďalšie informácie o produkte
- Bluetooth mono headset pre pohodlné telefonovanie s nabíjacou stanicou
- USB-C nabíjacia stanica: magnetický držiak na headset, keď sa nepoužíva
- Funkcie smartfónu je možné ovládať cez multifunkčné tlačidlo (napr. prijatie / uskutočnenie / odmietnutie hovorov / opakovanie posledného čísla)
- Na prijatie hovoru stačí vybrať headset z nabíjacej stanice
- Funkcie ovládania hudby (prehrať / pozastaviť / ďalšia skladba / predchádzajúca skladba)
- Hlasitosť možno ovládať priamo na headsete alebo cez hlasového asistenta
- Jednoduché používanie headsetu vďaka hlasovým informáciám
- Stav nabitia je možné skontrolovať na zariadeniach iOS a Android (ak to zariadenie podporuje)
- Hmotnosť: cca 8 g
- Doba hovoru: cca 8 h
- Pohotovostný čas: cca 60 h
Rozsah dodávky
- 1 mono Bluetooth headset MyVoice Station
- 1 USB-C nabíjacia stanica
- 3 náušníky v rôznych veľkostiach (S/M/L)
- 1 ušný háčik
- 1 rýchly návod na použitie
- 1 x varovné a bezpečnostné pokyny
| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 1.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 1.0 W |
Systémové požiadavky
- zariadenie s podporou Bluetooth
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review


