Monokulár "Vision", 10x25, BK7
00002812
Kompaktné ďalekohľady s strešným prizmatom, vybavené kvalitnou sklenenou optikou a BK7 optickým sklom pre prvotriednu kvalitu obrazu aj v extrémnych situáciách
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Vision |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer šošovky | 25 mm |
| Hmotnosť | 80 g |
| Rozmer - dĺžka | 3.4 cm |
| Rozmer - šírka | 3.4 cm |
| Rozmer - výška | 11.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Vyztuženie | Guma |
| Prevedenie | Kompaktné ďalekohľady |
| Výstupná šošovka | 2.5 mm |
| Dizajn | Monokulár |
| Fokussierung | Zaostrenie jedného okuláru |
| Zušľachtenie šošovky | Viacvrstvové zušľachtenie |
| Near Point | 3 m |
| Zorné pole / 1000m | 96 m |
| Faktor zväčšenia | 10x |
Ďalšie informácie o produkte
- Kompaktné ďalekohľady s strešným prizmatom, vybavené kvalitnou sklenenou optikou a BK7 optickým sklom pre prvotriednu kvalitu obrazu aj v extrémnych situáciách
- 10x zväčšenie: zachytíš detaily aj z veľkej vzdialenosti, napríklad pri pozorovaní prírody
- Objektív 25 mm: vynikajúca svetelnosť a rozlíšenie aj pri slabom osvetlení
- BK7 hranoly pre jasný, čistý a prirodzený obraz
- Mäkký povrch puzdra odolný proti nárazom a s optimálnym úchopom, ideálny na cestovanie, šport a voľný čas
- Nasadzovacie očnice: vhodné aj pre nositeľov okuliarov
- Dioptrická korekcia až +/- 3 pre ostrý a jasný obraz aj s okuliarmi
- Súčasťou je puzdro na uloženie a pútko na zápästie: jednoduché a pohodlné prenášanie
Rozsah dodávky
- 1 monokulár „Vision“
- 1 úložná taška
- 1 remienok na ruku
- 1 čistiaca handrička
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Neumiestňuj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Nezhadzuj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Deti by mali byť pod dozorom, aby si s produktom nehrali.
- Určite drž deti ďalej od obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do zariadenia. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
Upozornenie – silné slnečné svetlo
- Nikdy sa nepozeraj ďalekohľadom priamo do slnka alebo iných silných svetelných zdrojov! Pri určitých nastaveniach zaostrenia pôsobí ďalekohľad ako zväčšovacie sklo. Môžeš si tým nenávratne poškodiť oči až do oslepnutia!
- Nikdy nenechávaj ďalekohľad na priamom slnku! V dôsledku vyššie popísaného efektu zväčšovacieho skla hrozí nebezpečenstvo požiaru!
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review