Monostatív STAR 78
00004178
Často vyrážaš na dobrodružstvá a potrebuješ kompaktný monopod, aby si bol pripravený na akúkoľvek fotografickú situáciu? Tento jednonožný stojan ťa určite nesklame. Je vyrobený z hliníka, ideálny do náročného terénu a dostane sa tam, kam žiadny statív predtým neprišiel.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
3D: 3-cestná hlava
3D: trojcestná hlava umožňuje dokonalé zarovnanie pre horizontálne, horizontálne a portrétne zábery
Rýchlo uvoľňujúca platňa
Rýchlospúšťacia platňa pre rýchlu výmenu fotoaparátu
Pružná gumová noha
Pružná gumová noha na úchop na nerovných povrchoch a pre zjednodušenú prácu s kamerou v rôznych polohách
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Foto |
| Odporučené použitie | Foto/Video |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliník |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Champagne |
| Série | Star 78 Mono |
| Farba | Béžová |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 665 g |
| Výškovo nastaviteľný stredový sĺpik | Žiadne |
| Max. výška | 176 cm |
| Max. hrúbka profilu | 26.7 mm |
| Min. výška | 61 cm |
| Veľkosť v zloženom stave | 61 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Monopod |
| Segmenty nôh | 4-dielne (3x vyťahovateľné) |
| Statívová hlava | 3D hlava |
| Max. zaťaženie | 4000 g |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálne na cestovanie, do náročného terénu a do všetkých miest, kde nie je možné použiť statívy z dôvodu nedostatku miesta, vhodné pre fotoaparáty a videokamery
- Vďaka funkčným rýchloupínacím zámkom na nohe možno nohu monopodu jednoducho a rýchlo upevniť na požadovanú výšku alebo polohu
- Vodováha integrovaná do hlavy monopodu
- Nepreklzávajúca, gumou potiahnutá rukoväť umožňuje používať monopod za každého počasia
- Náhradná rýchloupínacia doska: Hama položka č. 00004154
Rozsah dodávky
- 1 monopod "Star 78 Mono"
- 1 rýchloupínacia platňa
- 1 taška
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review