Montážny rám pre 2x 2,5" SSD a HDD disky do 3,5" pozície
00200759
Pre inštaláciu 2,5" SSD a HDD pevných diskov v jednom veľkom 3,5" HDD slotu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Spôsob použitia | PC |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Veľkosť pevného disku | 2.5 " |
| Šírka (telo) | 11.4 cm |
| Výška (telo) | 2.4 cm |
| Hĺbka (telo) | 10.1 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Kvalita | Essential |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre inštaláciu 2,5" SSD a HDD pevných diskov v jednom veľkom 3,5" HDD slotu
- Vysokokvalitný a pevný kovový rám pre lepší prenos tepla z pevného disku
- Predvŕtané otvory v ráme pre voliteľné pripojenie 80 mm ventilátora
- Obsahuje 12 skrutiek pre okamžitú montáž/inštaláciu do PC
- Vhodné a testované pre dva 2,5" pevné disky
- Jednoduchá a rýchla inštalácia
Rozsah dodávky
- 1 montážny rám
- 12 skrutiek
- 1 rýchly návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review