Moorea nástenné hodiny, rádio riadené, dátum + teplota, Ø 30 cm, strieborné
00185878
Rádiobudík s analógovým zobrazením času a digitálnym zobrazením dátumu a teploty
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Nastavenie časového pásma
Časové pásmo je možné nastaviť manuálne, ak sa DCF čas líši od časového pásma
DCF rádiový signál
Keď sa DCF rádiový signál nepoužíva, môže byť úplne vypnutý
Zobrazenie miestneho času a iných časových pásiem
Prechod medzi miestnym časom a iným časovým pásmom
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál krytu | Plast |
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Čísla |
| Farba ciferníka | Biela |
| Farba krytu | Strieborná |
| Ukazovateľ sekúnd | Sekundová ručička |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 30 cm |
| Hmotnosť | 812 g |
| Rozmer - šírka | 30 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3.5 cm |
| Rozmer - výška | 30 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Nástenné hodiny |
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Digitálny |
| Ďalšie funkcie | Teplomer (10°C až +50°C) |
Ďalšie informácie o produkte
- Rádiobudík s analógovým zobrazením času a digitálnym zobrazením dátumu a teploty
- Veľký biely ciferník s arabskými číslicami a sekundovou ručičkou
- Zobrazenie letného času
- Výber z 7 jazykov (DE, FR, IT, ES, NL, DA, EN)
- Rádio sa dá manuálne zapnúť a vypnúť
- Možnosť prepínania medzi °C a Fahrenheitom
Rozsah dodávky
- 1 "Moorea" DCF rádiom riadené nástenné hodiny
- 2 batérie AA Mignon
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nenechávaj produkt padať a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Nepolož produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a pod. Elektronické zariadenia a okná môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým nárok na záruku.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Varovanie – Batérie
- Dôsledne dodržuj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vkladaj ich správne. Nesprávne vloženie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj výhradne batérie zodpovedajúce uvedenému typu. Uchovaj si pokyny na správny výber batérií uvedené v návode na použitie pre neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a proti-kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie z produktov, ktoré dlhší čas nepoužívaš (pokým nie sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezkratkuj batérie.
- Nezabudni, že batérie nie sú nabíjateľné.
- Nevyhadzuj batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ, aby sa dostali do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Použité batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review