Multi, budík riadený rádiovým signálom, zobrazenie dátumu, teploty, čierny
00186448
DCF rádiobudík s analógovým zobrazením hodín/minút a digitálnym zobrazením dátumu, teploty a sekúnd
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Upozornenie na rýchlosť
Rýchlostný alarm zobudí ospalcov zvyšujúcou sa rýchlosťou tónu budíka
Pohyb s nízkym šumom
Pohyb s nízkym šumom
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Zobrazenie dátumu | Deň, mesiac |
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba ciferníka | Čierna |
| Podsvietenie (farba) | Biela |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 192 g |
| Rozmer - šírka | 9.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4.5 cm |
| Rozmer - výška | 9.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 1 |
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Analóg a digitál |
| Teplota vzduchu - rozlíšenie | 1 ° |
| Teplota vzduchu - presnosť merania (vo vnútri/vonku) | ±5 ℃ |
| Ďalšie funkcie | Funkcia driemania (Snooze) Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) Teplomer (10°C až +50°C) |
Ďalšie informácie o produkte
- DCF rádiobudík s analógovým zobrazením hodín/minút a digitálnym zobrazením dátumu, teploty a sekúnd
- Arabský ciferník s displejom pre dátum, izbovú teplotu a sekundy
- Analógové minútové / hodinové ručičky
- Biele podsvietenie, aktivuje sa stlačením tlačidla
Digitálny displej:
- Dátum, izbová teplota a sekundy sa striedavo zobrazujú každých 20 sekúnd
Funkcia času / kalendára / budíka:
- Dá sa nastaviť jeden čas budíka
- Funkcia odkladu budíka
- Zobrazenie dátumu
Rozsah dodávky
- 1 "Multi" rádiobudík
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Funkcia DCF ti ukáže presný čas, avšak platí to len pre krajiny v stredoeurópskom časovom pásme (CET).
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, neslužobné domáce použitie.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické výrobky povolené.
- Nepolož produkt blízko rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a pod. Elektronické zariadenia aj okná môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Určite drž deti ďalej od obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov na odpad.
- Používaj produkt výhradne na určený účel.
- Neumiestňuj produkt bezprostredne pri vykurovaní, iných zdrojoch tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho technicky stanovených výkonových hraníc.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk deťom!
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
Varovanie – Batérie
- Určite dodrž správnu polaritu batérií (označenie + a -) a vlož ich podľa toho. Nedodržanie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj len batérie zodpovedajúce uvedenému typu. Uchovaj si pokyny na správny výber batérií z návodu na použitie pre neskoršiu potrebu.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií aj protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie z výrobkov, ktoré dlhšie nepoužívaš (okrem prípadov, keď sú pripravené na núdzové použitie).
- Batérie neskratuj.
- Batérie nenabíjaj.
- Batérie nevyhadzuj do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nenechávaj ich uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review