Multi, držiak mobilu do auta 2v1, pre čelné sklo aj vetracie lamely, šírka mobilu 4-11 cm
00201521
Vyber si: tento kombinovaný držiak na mobil môžeš pripevniť pomocou prísavky alebo svorky na ventiláciu. Nepotrebuješ teraz navigáciu? Tak jednoducho nechaj držiak, aby ti zobrazil tvoju obľúbenú fotku a vyčaruj si úsmev na tvári počas jazdy.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
360° otáčateľný
Optimálna orientácia: zariadenie sa dá otočiť o 360° vďaka guľovému čapu a je nastaviteľné v uhle sklonu, ideálne pre portrétny alebo krajinný formát
Vhodné pre každý smartfón
Vhodné pre akýkoľvek smartfón s alebo bez obalu či ochranného obalu
Pohyblivý svorkový držiak
Prispôsobuje sa: jednoduchá a individuálna adaptácia na zariadenie vďaka pohyblivému upínaciemu držiaku
Rámiky na obrázky v pozadí
Integrovaný rám na obraz: obraz s rozmermi 4,4 x 6,9 cm môže byť vložený na intarziu držiaka
Flexibilné kĺbové rameno
Gooseneck: vysoko flexibilné rameno na individuálne nastavenie
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Smartfón |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka zariadenia do | 11 cm |
| Šírka zariadenia | 4 cm |
| Hmotnosť | 254 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Držiak do auta |
| Max. nosnosť | 0.2 kg |
| Montáž | Mriežka ventilácie Upevnenie pomocou prísavky |
Ďalšie informácie o produkte
- Držiak na bezpečné pripevnenie smartfónu na čelné sklo alebo mriežku auta
- Držiak je pripevnený na čelnom skle pomocou dlhého, flexibilného otočného ramena s prísavkou, čo umožňuje maximálnu prístupnosť a polohovanie podľa želania
- Zmenou uhla náklonu je vždy možný najlepší pohľad na displej, napríklad aj na slnku
- Telefón sa dá otáčať podľa želania, napríklad pre horizontálnu navigáciu na smartfóne
- Držiak na ventilačné mriežky auta ponúka bezpečnú a kompaktnú alternatívu na pripevnenie mobilného telefónu
- Držiak do auta je kompatibilný so smartfónmi so šírkou 4 - 11 cm
- Prístup k nabíjaciemu konektoru smartfónu zostáva voľný, takže zariadenie je možné počas jazdy aj nabíjať
- Držiak na smartfón sa pripevňuje bez lepenia alebo vŕtania, takže pasuje takmer do každého auta a dá sa ľahko odstrániť podľa potreby
Rozsah dodávky
- 1 univerzálny držiak na smartfón
- 1 držiak s prísavkou
- 1 svorka na mriežku
- 1 návod na obsluhu
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review