Multifunkčná parkovacia hodina
00083958
Parkovací disk s škrabkou na ľad, ťahadlom, žetónom na vozík a meter na profil závitu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Modrá |
| Farba | Modrá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 15.5 cm |
| Rozmer - šírka | 12 cm |
| Rozmer - hĺbka | 0.8 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Parkovací disk s škrabkou na ľad, ťahadlom, žetónom na vozík a meter na profil závitu
- Sopeľ na ľad s pevným telom a plastovým okrajom na čistenie okien auta
Rozsah dodávky
- 1 multifunkčný parkovací disk
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
