MyVoice Essential Bluetooth headset mono, 2 zariadenia, hlasový asistent
00184184
Sedíš stiesnene pri stole so slúchadlom telefónu prisunutým medzi rameno a ucho. Niet divu, že ťa bolí krk. Práve tu prichádza na scénu náš headset „MyVoice Essential“. Vďaka slúchadlu do ucha môžeš telefonovať bezdrôtovo a pohodlne. Či už v kancelárii alebo doma.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Silikónové nadstavce v 3 veľkostiach
Súčasťou sú štuple do uší: dva silikónové návleky v troch veľkostiach (S, M, L) pre jednotlivca, perfektné prispôsobenie
Flexibilný háčik na uši
Ergonomický háčik na uši sa dokonale prispôsobuje vašim ušiam a zabezpečuje tak bezpečné a stabilné držanie – aj pri pohybe
Technológia viacerých bodov
Umožňuje pripojenie headsetu k dvom smartfónom súčasne
Priamy prístup k Siri a Google Assistant
Podporuje existujúce hlasové asistenty Siri a Google Assistant
Ultraľahké slúchadlá
Ľahší ako guľôčkové pero: S hmotnosťou iba 9 gramov je Bluetooth headset pohodlný na nosenie – aj na dlhšie obdobie
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 2 |
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 16 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 200 Ω |
| Technológia | MultiPoint (spárovanie s viacerými zariadeniami súčasne) |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| WBCV | >75 mV |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 2 h |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 10 mm |
| Hmotnosť | 9 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Mono |
| Dizajn | Ušný oblúk |
| Doplnkové vlastnosti | Hlasové ovládanie |
| Citlivosť slúchadiel | 114 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB +/- 1 dB |
| Max. doba hovoru | 7 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 9.5 h |
| Max. Standby | 120 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Integrovaný mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilné bluetooth profily | A2DP V1.3 HFP V1.7 AVRCP V1.6 |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hlasitosti Rýchle párovanie (QuickPair) Ovládanie hovorov tlačidlom Hlasové ovládanie |
Ďalšie informácie o produkte
- Bluetooth mono headset pre pohodlné telefonovanie
- Funkcia smartfónu sa dá ovládať cez multifunkčné tlačidlo (napr. prijatie / uskutočnenie / odmietnutie hovorov / opätovné vytočenie posledného čísla)
- Doba hovoru: 9 h
- Pohotovostný čas: 120 h
- Funkcie ovládania hudby (prehrať/pozastaviť)
- Hlasitosť sa dá ovládať priamo na slúchadle alebo cez hlasového asistenta
- Hmotnosť: 9 g
- Odnímateľné náušné háčiky
- Stav nabitia sa dá skontrolovať na zariadeniach iOS a Android (ak to zariadenie podporuje)
Rozsah dodávky
- 1 mono Bluetooth headset "MyVoice Essential"
- 3 náušníky v rôznych veľkostiach (S/M/L)
- 1 náušný háčik
- 1 rýchly návod na použitie
- 1 bezpečnostné pokyny

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 1.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 1.0 W |
Systémové požiadavky
- zariadenie s podporou Bluetooth
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určené na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Deti by mali byť pod dozorom, aby sa zabezpečilo, že si s produktom nebudú hrať.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky servisné práce zverte príslušnému odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nekláňaj a nekrč kábel.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovacích telies, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk detí!
- Neprevádzkuj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Počas jazdy motorovým vozidlom alebo športovým zariadením sa nenechaj produktom rozptyľovať a dávaj pozor na dopravnú situáciu a svoje okolie.
- Batéria je pevne zabudovaná a nedá sa vybrať, produkt zlikviduj ako celok podľa zákonných predpisov.
- Nehádž batériu alebo produkt do ohňa.
- Nezasahuj, nedeformuj, nezohrievaj ani nerozoberaj batérie/akumulátory.
- Nepoužívaj produkt počas nabíjania!
Varovanie
- Kompletný návod nájdeš na tejto internetovej adrese: support.hama.com/00184184
Varovanie - batéria
- Používaj len vhodné nabíjačky alebo USB porty na nabíjanie.
- Nepoužívaj poškodené nabíjačky alebo USB porty a nesnaž sa ich opravovať.
- Nepreťažuj ani nevybíjaj produkt úplne.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých výškach).
- Pri dlhšom skladovaní pravidelne (minimálne štvrťročne) dobíjaj.
Varovanie - magnety
- Produkt vytvára magnetické polia. Ľudia s kardiostimulátorom by sa pred použitím mali poradiť s lekárom, či by to nemohlo ovplyvniť funkciu stimulátora.
- Nenechávaj v blízkosti nabíjacej stanice alebo slúchadiel EC karty alebo podobné karty s magnetickým pásikom. Dáta na kartách môžu byť poškodené alebo vymazané.
Varovanie - vysoká hlasitosť
- Vysoký akustický tlak!
- Existuje riziko poškodenia sluchu.
- Aby si predišiel strate sluchu, vyhýbaj sa dlhodobému počúvaniu pri vysokej hlasitosti.
- Drž hlasitosť vždy na rozumnej úrovni. Vysoká hlasitosť môže spôsobiť poškodenie sluchu aj pri krátkom používaní.
- Použitie produktu obmedzuje vnímanie zvukov okolia. Preto počas používania neobsluhuj vozidlá alebo stroje.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review