Nabíjací kábel "Fabric", USB-C - USB-C, 1 m, nylon, zelený
00201726
Pružné a mimoriadne odolné: USB-C káble z opleteného nylónu sú skutoční gladiátori medzi káblami. Ideálne vybavené na časté presuny!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Funkcia rýchleho nabíjania
Kvalitný rýchly nabíjací kábel: v kombinácii s rýchlou nabíjačkou môžete nabíjať svoj mobilný telefón maximálnou rýchlosťou
Univerzálne použiteľné
Maximálna kompatibilita pre všetky mobilné telefóny, tablety a iné zariadenia s USB-C portom
Rýchly prenos dát
Dátový kábel s rýchlosťou až 480 Mbps pre vysokorýchlostný prenos dát
Ultra-tenký konektor
Ultra-tenký konektor: tenký dizajn kompatibilný so všetkými ochrannými puzdrami a ideálny pre úzke nabíjacie zásuvky, napríklad v aute
Vysoko flexibilný kábel
Flexibilný nabíjací kábel: bez uzlov, ľahko sa skladuje a je mimoriadne flexibilný – s odolnou vonkajšou vrstvou z pleteného nylonu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Spôsob použitia | Smartfón |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Nylon Silikón |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. prenosová rýchlosť | 480 Mbit/s |
| Max. výkon | 60 W |
| Druh tienenia | Tienený |
| Max. prenášaný prúd | 3 A |
| Max. napätie | 20 V |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Zelená |
| Farba | Zelená |
| Farba | Zelená |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 1 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Poniklované Non-rotating |
| Ďalšie funkcie | Anti-twist |
Ďalšie informácie o produkte
- Obzvlášť odolný a veľmi flexibilný USB kábel na nabíjanie a synchronizáciu smartfónov a tabletov – na cestách, doma, v kancelárii aj v domácej kancelárii
Rozsah dodávky
- 1 nabíjací kábel „Fabric“
Poznámky pre spotrebiteľov
Výhody funkcie rýchleho nabíjania môžeš využiť iba v kombinácii s vhodnou nabíjačkou s Power Delivery (PD). Pozri si návod na používanie svojho zariadenia, webovú stránku výrobcu alebo internet, aby si zistil, či tvoje zariadenie podporuje funkciu rýchleho nabíjania cez Power Delivery (PD).
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review






