Nabíjací kábel "Fabric", USB-C - USB-C, 100W, 3 m, nylon, čierny
00201749
Obzvlášť odolný a veľmi flexibilný USB kábel na nabíjanie a synchronizáciu smartfónov a tabletov – na cestách, doma, v kancelárii aj v domácej kancelárii
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Automatická detekcia zariadení
Pripojené zariadenia sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Dvojité tienenie
Dvojité tienenie pre dobré zníženie elektromagnetického rušenia
Funkcia rýchleho nabíjania
Kvalitný rýchly nabíjací kábel: v kombinácii s rýchlou nabíjačkou môžete nabíjať svoj mobilný telefón maximálnou rýchlosťou
Univerzálne použiteľné
Maximálna kompatibilita pre všetky mobilné telefóny, tablety a iné zariadenia s USB-C portom
Kvalitný nylonový kabát
Pletené nylonové pláštenie káblov: odolné, ľahko navíjateľné, bez zbytočného preplňovania káblov
Zlepšená ochrana proti záhybom
Pružné a zároveň mimoriadne odolné materiály pre lepšiu ochranu pred prelomením káblov
Konektor vyrobený z hliníka
Obzvlášť stabilné hliníkové zátky so špeciálnym odľahčením napätia zabraňujú ohýbaniu alebo prerušovaniu spojov
Rýchly prenos dát
Dátový kábel s rýchlosťou až 480 Mbps pre vysokorýchlostný prenos dát
Podporuje Power Delivery 3.1 a Qualcomm® Quick Charge™ 4+
Podporuje vylepšené technológie rýchleho nabíjania Power Delivery 3.1 Extended Power Range (EPR) a Qualcomm® Quick Charge™ od 4.0, čo zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie
USB-C s výkonom 100 wattov
Mimoriadne rýchle nabíjanie: Nabíjací kábel vytvára pôsobivých 100 wattov výkonu – ideálne univerzálne riešenie pre výkonné smartfóny, tablety, pracovné notebooky a herné notebooky
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Spôsob použitia | Tablet Smartfón PC/Notebook |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Nylon |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Nabíjacia technológia | Power Delivery |
| Max. prenosová rýchlosť | 480 Mbit/s |
| Max. výkon | 100 W |
| Druh tienenia | Dvojité tienenie |
| Max. prenášaný prúd | 5 A |
| Max. napätie | 20 V |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Fabriq USB-C - USB-C Cable |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 3 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Poniklované Non-rotating |
| Ďalšie funkcie | Anti-twist |
Ďalšie informácie o produkte
- Obzvlášť odolný a veľmi flexibilný USB kábel na nabíjanie a synchronizáciu smartfónov a tabletov – na cestách, doma, v kancelárii aj v domácej kancelárii
Rozsah dodávky
- 1 nabíjací kábel „Fabric“
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review





