Nabíjací kábel, USB-C - USB-C, 1,5 m, biely
00201704
USB kábel na nabíjanie a synchronizáciu smartfónov a tabletov
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pozlátené zátky
Pozlátené konektory s nízkym kontaktným odporom pre bezpečný prenos signálu
Funkcia rýchleho nabíjania
Kvalitný rýchly nabíjací kábel: v kombinácii s rýchlou nabíjačkou môžete nabíjať svoj mobilný telefón maximálnou rýchlosťou
Univerzálne použiteľné
Maximálna kompatibilita pre všetky mobilné telefóny, tablety a iné zariadenia s USB-C portom
Rýchly prenos dát
Dátový kábel s rýchlosťou až 480 Mbps pre vysokorýchlostný prenos dát
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Spôsob použitia | Smartfón |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polyvinylchlorid (PVC) |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Max. prenosová rýchlosť | 480 Mbit/s |
| Max. výkon | 60 W |
| Max. prenášaný prúd | 3 A |
| Max. napätie | 20 V |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 1.5 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Doplnkové vlastnosti | Pozlátený Non-rotating |
| Ďalšie funkcie | Anti-twist |
Ďalšie informácie o produkte
- USB kábel na nabíjanie a synchronizáciu smartfónov a tabletov
Rozsah dodávky
- 1 USB nabíjací kábel
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review












