Nabíjacia podložka pre Hama Smartwatch 9000, magnetické nabíjanie, čierna
00178628
Výkonný magnetický náhradný nabíjací podnos pre Hama Smart Watch „9000“: rýchlo, bezpečne a pohodlne dobij batériu smart hodiniek
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Uvoľnené nabíjanie
Uvoľnené nabíjanie: Pohodlne dobíjte svoje hodinky pomocou magnetickej nabíjacej kolísky – za menej ako 2,5 hodiny až na 100 percent počas 6 až 8 dní výdrže batérie
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smart hodinky |
| Vhodné pre | Smart hodinky |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Nabíjacia technológia | Žiadne |
| Energia | |
|---|---|
| Spôsob nabíjania | Magnetické nabíjanie |
| Indikácia nabíjania | Žiadne |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Antracitová |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 5 g |
| Dĺžka kábla | 0 m |
| Rozmer - šírka | 2.8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 0.8 cm |
| Rozmer - výška | 3.6 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet súčasne nabíjaných zariadení | 1 |
Ďalšie informácie o produkte
- Výkonný magnetický náhradný nabíjací podnos pre Hama Smart Watch „9000“: rýchlo, bezpečne a pohodlne dobij batériu smart hodiniek
- Maximálna kompatibilita: USB-C vstup na nabíjanie s každým certifikovaným USB-C káblom
- Kompaktný a ľahký nabíjací podnos: ideálny na každodenné použitie aj na cestovanie, ľahko sa prenáša a skladuje
Rozsah dodávky
- 1 zásobník na nabíjačku
Poznámky pre spotrebiteľov
Táto nabíjacia podložka je výhradne kompatibilná s inteligentnými hodinkami Hama „9000“ (číslo položky 00178627). USB-C kábel nie je súčasťou balenia.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
