Nabíjačka, 2x USB-A, 12 W, čierna
00201971
Nabíjací adaptér na súčasné napájanie až dvoch zariadení (napr. 2 smartfóny) cez zásuvku
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Rýchle nabíjanie viacerých zariadení
Ideálne na súčasné a rýchle nabíjanie viacerých zariadení cez USB
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Automatická detekcia zariadení
Pripojené zariadenia sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Bezpečný proces nabíjania
Inteligentný čipset pre bezpečné nabíjanie: ochrana proti preťaženiu, nadprúdu a skratu, integrované obvody s ochranou proti teplote
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupné napätie do | 240 V |
| Vstupné napätie od | 100 V |
| Nabíjacia technológia | Žiadne |
| Energia | |
|---|---|
| Max. výstupný výkon | 12 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka (telo) | 4.6 cm |
| Výška (telo) | 4.5 cm |
| Hĺbka (telo) | 2.3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | USB nabíjačka |
Ďalšie informácie o produkte
- Nabíjací adaptér na súčasné napájanie až dvoch zariadení (napr. 2 smartfóny) cez zásuvku
- Na cestách: malý a ľahký USB zdroj napájania, zmestí sa do každej tašky a príručnej batožiny
- Kompaktný dizajn neblokuje ostatné zásuvky
- Zaručuje maximálnu rýchlosť nabíjania s nabíjaním optimalizovaným pre zariadenie
- Maximálny nabíjací prúd 12 W pre rýchle nabíjanie
- Pripojenie do siete 100 - 240 V vhodné na celosvetové použitie v kombinácii s adaptérmi špecifickými pre krajiny
Rozsah dodávky
- 1 nabíjačka
- 1 používateľský manuál
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















