Nabíjačka do auta 2x USB, 2,4 A, čierna
00173624
Keď si na dlhej ceste autom, nič nie je viac frustrujúce ako keď ti telefón vybije batériu skôr, než dorazíš do cieľa. Tento problém vyrieši autonabíjačka od Hama, ktorá ti umožní nabíjať dve zariadenia naraz priamo v aute.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Recharges quickly
Nabíjací prúd max. 2,4 A pre rýchle nabíjanie
Rýchle nabíjanie viacerých zariadení
Ideálne na súčasné a rýchle nabíjanie viacerých zariadení cez USB
Maximálna rýchlosť nabíjania
Zaručená maximálna rýchlosť nabíjania s nábojom optimalizovaným pre zariadenie
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Automatická detekcia zariadení
Pripojené zariadenia sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Nabíjačka pre autá/nákladné vozidlá
Nabíjačka na praktické nabíjanie v aute/nákladnom aute
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupné napätie do | 24 V |
| Vstupné napätie od | 12 V |
| Nabíjacia technológia | Žiadne |
| Energia | |
|---|---|
| Max. výstupný výkon | 12 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | USB CL adaptér do auta |
Ďalšie informácie o produkte
- napájanie smartfónov a tabletov cez zásuvku zapaľovača cigariet
- Inteligentné a bezpečné nabíjanie: ochrana proti prebitiu, prepätiu a skratu_x000D_
- USB výstup: 2x 1,2 A
Rozsah dodávky
- 1 nabíjačka do auta
Poznámky pre spotrebiteľov
Integrovaný nabíjací IC prispôsobuje priradenie pinov USB pripojenia k pripojenému zariadeniu. To umožňuje nabíjanie zariadení prakticky všetkých značiek maximálnou rýchlosťou.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















