Náhlavná súprava On-Ear pre bezdrôtové telefóny, 2,5 mm jack
00201157
Pohodlný náhlavný headset na pripojenie k bezdrôtovému telefónu
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Flexibilné mikrofónové rameno
Flexibilné mikrofónové rameno umožňuje pohodlné a optimálne umiestnenie
Ovládanie hlasitosti na kábli
Pohodlné ovládanie hlasitosti na kábli
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Pevná linka |
| Vhodné pre | Bezdrôtový telefón |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 100 - 20.000 Hz |
| Impedancia slúchadiel | 2200 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2200 Ω |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Strieborná Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 1.2 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Mono |
| Dizajn | Slúchadlá |
| Citlivosť slúchadiel | 115 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -32 dB +/- 3 dB |
| Umiestnenie mikrofónu | Nastaviteľný mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hlasitosti |
Ďalšie informácie o produkte
- Pohodlný náhlavný headset na pripojenie k bezdrôtovému telefónu
- Nastaviteľný hlavový most pre vynikajúci komfort nosenia
- Kryštáľovo čistá kvalita zvuku
- Možno nosiť na pravej aj ľavej strane
- Kompaktný tvar zástrčky, ľahko použiteľný v hlboko umiestnených zásuvkách
Rozsah dodávky
- 1 náhlavná súprava na ucho
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchých priestoroch.
- Nezrážaj produkt a nevystavuj ho silným otrasom.
- Umiestni všetky káble tak, aby nepredstavovali riziko zakopnutia.
- Nekláňaj a nešúchaj kábel.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nezasahuj do zariadenia, inak stratíš všetky nároky na záruku.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych predpisov o likvidácii odpadu.
- Drž deti určite od obalového materiálu preč, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
Varovanie – vysoká hlasitosť
- Používanie produktu obmedzuje vnímanie okolitého hluku. Preto počas používania neovládaj vozidlá ani stroje.
- Udržuj hlasitosť vždy na rozumnej úrovni. Vysoká hlasitosť môže aj pri krátkodobom používaní spôsobiť poškodenie sluchu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
