Náhlavné stereo slúchadlá "HK-229" (On-Ear)
00116806
Ideálne pre MP3 prehrávače
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pozlátený kolík
Pozlátený konektor s nízkym kontaktným odporom pre bezpečný prenos signálu
Super Bass Power
Super basový výkon pre silné basy
Jednostranné vedenie káblov
Jednostranné vedenie káblov pre pohodlné nosenie bez zbytočného preplnenia káblov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Mobilná hudba |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedancia | 24 Ω |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Série | HK-229 |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 30 mm |
| Dĺžka kábla | 1.5 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | On-Ear |
| Citlivosť | 103 dB/mW |
Ďalšie informácie o produkte
- Ideálne pre MP3 prehrávače
Rozsah dodávky
- 1 pár stereo slúchadiel na uši "HK-229"
- Návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
Varovanie – Vysoká hlasitosť
- Používanie produktu obmedzuje tvoje vnímanie okolitého hluku.
- Preto počas používania neovládaj žiadne vozidlá ani stroje.
- Drž hlasitosť vždy na rozumnej úrovni.
- Vysoká hlasitosť môže aj pri krátkodobom vystavení spôsobiť poškodenie sluchu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

















