Náramok na výmenu pre Hama Smartwatch 8900, silikón, béžová/strieborná
00178625
Jednoduchý a športový v jednom, to je silikónový remienok pre tvoje Hama Smartwatch 8900. Či už ide o každodenné záležitosti alebo športovú výzvu, s vymeniteľným remienkom v elegantnej béžovej farbe budeš vždy pripravený. Odolný proti potu, priateľský k pokožke a pevný.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Easy-Change
Obzvlášť jednoduchý výmenný náramok: Rýchla zmena vďaka jednoduchému posuvnému mechanizmu – takže si môžete kedykoľvek rýchlo prispôsobiť náhradný náramok svojmu outfitu
Lightweight silicone wrist strap
3, 2, 1, go! Lightweight, special fitness wrist strap in a sophisticated finish, ideal for an active lifestyle, gives the smart watch a special touch
Sweat and water-resistant
Ideal for sport and everyday life: sweat and water-resistant sports wrist strap made from sturdy and skin-friendly silicone for use in business, when jogging, swimming or leisure, for example
Buckle with pin clasp
Long-lasting and robust closure: aluminium alloy buckle for secure grip of the smart watch during a workout, at the office and when going out
Sweat-friendly design
Let the challenge begin: groove design in the sports wrist strap ensures the ideal circulation of air and a pleasant wearing experience, even when the sweat is flowing
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Náramok |
| Pohlavie | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Silikón |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná Béžová |
| Farba | Béžovo-strieborná |
| Farba | Béžová |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka remienka | 1.8 cm |
| Dĺžka remienka maximálne | 22.8 cm |
| Dĺžka remienka minimálne | 16.1 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ uzáveru | Pracka |
Ďalšie informácie o produkte
- Každodenné, športové alebo pracovné použitie – vymeniteľný remienok na zápästie robí z chytrých hodiniek Hama 8900 pohodlného spoločníka pre každodenný život.
- Flexibilný remienok na zápästie vhodný pre inteligentné hodinky Hama "8900"
- Nastaviteľný náhradný remienok: univerzálne veľkosti, hodí sa takmer na každé zápästie
- Jednoduché čistenie vlhkou handričkou
Rozsah dodávky
- 1 remienok na zápästie
Poznámky pre spotrebiteľov
Citlivosť pokožky:
Občas sa môžu vyskytnúť kožné reakcie na určité materiály. Spúšťačmi môžu byť alergie, environmentálne faktory alebo iné dráždivé látky, ako mydlo alebo pot.
Po dlhšom nosení alebo aj po plávaní utrieš pokožku vlhkou handričkou, aby si odstránil pot a zvyšky chlóru.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

