Nastaviteľný TV držiak na stenu 120", do 100 kg, odstup 2,8 cm
00220844
Domáce kino môže byť u nás aj na stene! Tento držiak na TV na stenu naozaj vytvorí atmosféru pre tvoj 120" televízor a môžeš si užiť ten kinový zážitok priamo vo svojom domove. Priprav si popcorn a čipsy a filmový večer môže začať.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane kvalitných Fischer kolíkov môžete začať hneď
10-ročná záruka
10-ročná záruka: záruka dlhovekosti, ďaleko presahujúca zákonnú záruku
Testovaná kvalita
Hrajte na istotu s našou overenou bezpečnosťou: náročné testy zaťaženia, stability a funkčnosti zaručujú vysoké štandardy kvality
Nízky profil
Plochý držiak na stenu TV umožňuje moderný a úsporný dizajn obytného priestoru
Malá priechodná výška stien
Vďaka malej vzdialenosti medzi stenami sa držiak televízora nenápadne zlieva s obytným prostredím
Extrémne zaťažiteľné až do 100 kg
Mimoriadne pevné: pevná konštrukcia umožňuje bezpečné pripevnenie televízorov s hmotnosťou až 100 kg a s uhlopriečkou obrazovky až do 120"
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Oblasť použitia | Domácnosť |
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | 94 - 304,8 cm (37" - 120" ) |
| Odporučená veľkosť obrazovky max. | 304,8 cm (120") |
| Odporučená veľkosť obrazovky min. | 94 cm (37") |
| Vhodné pre | TV |
| Variant | Naklápací |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 116 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 62.04 cm |
| Upevňovací modul (šírka) | 116 cm |
| Upevňovací modul (dĺžka) | 20.2 cm |
| Veľkosť obrazovky | 99 cm (39") 129 cm (51") 163 cm (64") 203 cm (80") 213 cm (84") 218 cm (85") 229 cm (90") 191 cm (75") 152 cm (60") 122 cm (48") 97 cm (38") 104 cm (41") 112 cm (44") 124 cm (49") 198 cm (78") 201 cm (79") 222 cm (88") 218,4 cm (86") 195 cm (77") 208 cm (82") 248,92 cm (98") 304,8 cm (120") 266,7 cm (105") 247,65 cm (97,5") 102 cm (40") 94 cm (37") 161 cm (63") 127 cm (50") 107 cm (42") 117 cm (46") 114 cm (45") 165 cm (65") 109 cm (43") 155 cm (61") 119 cm (47") 180 cm (71") 132 cm (52") 145 cm (57") 178 cm (70") 147 cm (58") 140 cm (55") 137 cm (54") 142 cm (56") |
| VESA (od-do) | 50x50 - 1100x600 |
| VESA štandard | 200 x 100 400 x 200 400 x 400 600 x 200 600 x 400 800 x 400 600 x 600 100 x 100 75 x 75 500 x 400 300 x 400 300 x 100 200 x 300 400 x 300 300 x 300 600 x 300 300 x 200 800 x 200 800 x 600 800 x 800 75 x 100 600 x 500 600 x 800 800 x 500 700 x 500 700 x 400 200 x 400 500 x 100 500 x 200 500 x 300 400 x 100 600 x 100 800 x 300 900 x 100 900 x 200 900 x 300 900 x 400 900 x 500 900 x 600 1000 x 100 1000 x 200 1000 x 300 1000 x 400 1000 x 500 1000 x 600 1100 x 200 1100 x 300 1100 x 400 1100 x 600 50 x 50 200 x 200 |
| Vzdialenosť od steny | 2.8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | TV |
| Doplnkové vlastnosti | Vodováha |
| Veľkosť montážnych dier | do M8 |
| Max. nosnosť | 100 kg |
| Náklon - | 12 ° |
| Náklon + | 5 ° |
| Ďalšie funkcie | Vodováha |
| Kvalita | Special |
| Minimálna vzdialenosť | 2.8 cm |
| Maximálna vzdialenosť | 2.8 cm |
Ďalšie informácie o produkte
- Skvelé držanie: obývačka, kuchyňa alebo spálňa – s týmto nástenným držiakom získaš ideálny pozorovací uhol aj pre veľké a ťažké televízory s plochou obrazovkou v každej miestnosti, vhodný pre ploché obrazovky s uhlopriečkou od 94 do 305 cm (37" až 120")
- Podporuje všetky štandardy VESA až do 1100 x 600_x000D_
- Naklápanie plynulé až do -12/+5°_x000D_
- S malou vodováhou pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu_x000D_
- Dizajn vyvinutý v Nemecku
Rozsah dodávky
- 1 držiak na TV na stenu
- Montážny materiál vrátane Fischer hmoždiniek
- 1 vodováha
- 1 návod na inštaláciu
Poznámky pre spotrebiteľov
Okrem rôznych inštalačných doplnkov dodaných v balení odporúčame aj nasledujúce nástroje: vŕtačka, ceruzka, skrutkovač, elektrický skrutkovač, meracie pásmo, očkový kľúč, vodováha.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Pri rozmanitosti dostupných koncových zariadení a konštrukcií stien na trhu nemôže priložená montážna sada pokryť všetky možnosti.
- V zriedkavých prípadoch sa môže stať, že skrutky na pripevnenie koncového zariadenia na držiak sú príliš dlhé.
- Vezmi na vedomie, že priložené hmoždinky sú schválené pre plné, duté a doskové stavebné materiály.
- Pred montážou si prečítaj návod na použitie svojho koncového zariadenia. Ten zvyčajne obsahuje informácie o type a rozmeroch vhodného upevňovacieho materiálu.
- Zabezpeč si vhodný upevňovací materiál na montáž koncového zariadenia v špecializovanom obchode, pokiaľ nie je súčasťou dodanej montážnej sady.
- Pri montáži nikdy nepoužívaj silu alebo vysoký tlak. Môžeš tým poškodiť svoje koncové zariadenie alebo držiak.
- V prípade pochybností sa na montáž tohto produktu obráť na kvalifikovaných odborníkov a nepokúšaj sa to robiť sám!
- Produkt neumiestňuj na miesta, pod ktorými by sa mohli nachádzať osoby.
- Po montáži produktu a pripevnenej záťaže skontroluj ich dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne štvrťročne).
- Dbaj na to, aby nebola prekročená maximálne povolená nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne povolené rozmery.
- Dávaj pozor, aby si produkt nezaťažoval asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (v závislosti od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a nepoužívaj produkt ďalej.
- Nepřipevňuj na produkt žiadne ďalšie predmety.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review














