Nástenné hodiny "Korfu", Ø 30 cm, quartzové, analógové, 3D číslice, béžové
00185880
Kremeňové hodiny s analógovým zobrazením času
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pohyb s nízkym šumom
Pohyb s nízkym šumom vďaka plazivému použitému pohybu
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Pšeničná slama |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Čísla |
| Farba ciferníka | Béžová |
| Farba krytu | Béžová |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 30 cm |
| Hmotnosť | 280 g |
| Rozmer - šírka | 30 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2 cm |
| Rozmer - výška | 30 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Nástenné hodiny |
| Doplnkové vlastnosti | Tiché, nehlučné |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Analógový |
Ďalšie informácie o produkte
- Kremeňové hodiny s analógovým zobrazením času
- Pútavý dizajn s vyvýšenými 3D číslicami pripomína starožitné kamenné slnečné hodiny
- Zlaté hodiny a minútové ručičky robia z nástenných hodín skutočný pútač pozornosti v každej miestnosti, napríklad v kuchyni, obývačke, pracovni
- Ciferník s arabskými číslicami
- Obal týchto nástenných hodín je vyrobený z 20 % pšeničných slám
Rozsah dodávky
- 1 nástenné hodiny "Corfu"
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbové práce zver do rúk odborníkom.
- Tento produkt nie je určený na používanie osobami, vrátane detí, s obmedzenými fyzickými, zmyslovými alebo duševnými schopnosťami alebo nedostatkom skúseností či vedomostí, pokiaľ nie sú pod dozorom osoby zodpovednej za ich bezpečnosť alebo nedostali inštrukcie, ako produkt používať.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nezhadzuj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým nárok na záruku.
- Deti drž určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
Varovanie - Batérie
- Dodržiavaj správnu polaritu batérií (označenie + a -) a vkladaj ich podľa toho. Nesprávne vloženie môže spôsobiť únik alebo výbuch batérií.
- Používaj len batérie typu uvedeného v návode. Uchovaj si informácie o správnom výbere batérií z návodu na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií očisti kontakty batérií aj zariadenia.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré dlhšie nepoužívaš (ak nie sú pripravené na núdzové použitie).
- Nez krát batérie.
- Nenabíjaj batérie.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie ani ich nenechávaj uniknúť do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Použité batérie okamžite vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným puzdrom neprišli do kontaktu s vodou.
- Batérie uchovávaj mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review