Nástenný držiak pre Apple TV HD/4K, magnetický
00220890
Upratané: namontuj Apple TV box na stenu alebo priamo na televízor, vhodné pre Apple TV HD (4. generácia)/4K (1., 2. a 3. generácia).
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Zahrnutý montážny materiál
Všetko je zahrnuté: Vďaka širokej ponuke montážnych doplnkov vrátane kvalitných Fischer kolíkov môžete začať hneď
Magnetic
Magnetic bracket allows modern and compact living space design
Flat profile
Mounted on the wall, the bracket blends unobtrusively into the living space
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Audio/Video/Hry |
| Pre značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 130 g |
| Rozmer - šírka | 10.4 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4.55 cm |
| Rozmer - výška | 7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnenie | Magnet |
| Montáž | Skrutkovacie pripevnenie |
Ďalšie informácie o produkte
- Upratané: namontuj Apple TV box na stenu alebo priamo na televízor, vhodné pre Apple TV HD (4. generácia)/4K (1., 2. a 3. generácia).
- Pevné uchytenie na stene pomocou silného magnetu; magnet nie je potrebný na montáž na televízor
- Obsahuje skrutky a hmoždinky na pripevnenie na stenu a VESA skrutky na pripevnenie k televízoru
- Prispôsobené penové podložky, ktoré zabraňujú poškriabaniu steny a televízora pre Apple TV HD (4. generácia)/4K (1., 2. generácia) a 4K (3. generácia)
Rozsah dodávky
- 1 magnetický držiak
- Montážny materiál vrátane Fischer hmoždiniek
- 2 sady penových tkanín
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review