Nástenný držiak pre Sonos One/One SL, biely
00118016
Na upevnenie Sonos One/One SL na stenu, pre dokonale vyrovnaný zvukový zážitok a dokonalé prijímanie hlasových príkazov
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Plný prístup
Výrezy pre plný prístup k portom a ovládacím prvkom
Incl. hook-and-loop patches
Lepiace kolieska, ktoré sú súčasťou balenia, pre dodatočnú fixáciu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporúčaná veľkosť obrazovky | Bez špecifikácie |
| Vhodné pre | Reproduktor |
| Variant | Fixný |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 12.8 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 3.5 cm |
| Veľkosť obrazovky | Bez špecifikácie |
| VESA (od-do) | Bez špecifikácie |
| VESA štandard | Bez špecifikácie |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Audio |
| Max. nosnosť | 2 kg |
| Náklon - | 0 ° |
| Náklon + | 0 ° |
| Minimálna vzdialenosť | 13.7 cm |
| Maximálna vzdialenosť | 13.7 cm |
| Rozsah otáčania | 0 ° |
Ďalšie informácie o produkte
- Na upevnenie Sonos One/One SL na stenu, pre dokonale vyrovnaný zvukový zážitok a dokonalé prijímanie hlasových príkazov
- Špeciálne vyvinutý dizajn umožňuje Sonos One/One SL takmer neviditeľne vznášať sa na stene
- Mimoriadne pohodlné a šetriace miesto pre optimálne umiestnenie Sonos One/One SL v každej miestnosti
Rozsah dodávky
- 1 držiak na stenu
- Súprava skrutiek vrátane Fischer hmoždiniek
- 2 lepiace bodky
- 1 inštalačný návod
Poznámky pre spotrebiteľov
Pre optimálnu stabilitu odporúčame použiť dodané lepiace bodky.
Najprv prilep lepiace bodky na spodnú stranu zariadenia, odstráň ochrannú fóliu a potom umiestni zariadenie do stredu držiaka.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Nepripevňuj produkt na miesta, pod ktorými by mohli byť ľudia.
- Po namontovaní produktu a pripevnenej záťaži skontroluj ich dostatočnú pevnosť a prevádzkovú bezpečnosť.
- Túto kontrolu opakuj pravidelne (minimálne štvrťročne).
- Dávaj pozor, aby nebola prekročená maximálna prípustná nosnosť produktu a aby nebola pripevnená záťaž, ktorá presahuje maximálne prípustné rozmery.
- Dbaj na to, aby produkt nebol zaťažený asymetricky.
- Dodržuj bezpečnostný odstup okolo pripevnenej záťaže (v závislosti od modelu).
- Pri poškodení produktu okamžite odstráň pripevnenú záťaž a ďalej produkt nepoužívaj.
Varovanie
- Vezmi na vedomie, že dodané hmoždinky sú schválené len pre betónové a plné tehlové steny.
- Pri iných materiáloch a konštrukciách steny, na ktorú sa má produkt inštalovať, si zabezpeč vhodný montážny materiál v špecializovanom obchode.
- V prípade pochybností sa na montáž tohto produktu obráť na kvalifikovaných odborníkov a nesnaž sa to robiť sám!
- Pri montáži dávaj pozor, aby neboli poškodené alebo stlačené elektrické vedenia.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review